fbpx

Płk. Mazguła rozjechał Lidię Staroń! “Odejdź i nie kompromituj się kobieto, krętaczko Kaczyńskiego”


2 Udostępnienia

Pułkownik Adam Mazguła opublikował kolejny felieton, w którym kieruje kilka ciepłych słów do senator Lidii Staroń. “Odejdź i nie kompromituj się kobieto, krętaczko Kaczyńskiego” – wezwał.

Lidia Staroń, dość kompromitacji, zrezygnuj i odejdź w niebyt!

Jako obywatel chcę mieć swojego Rzecznika Praw Obywatelskich, który zadba o moje prawa wobec narastających represji na naszych obywateli rządu wrogów integracji europejskiej i własnej konstytucji. Jeśli RPO ma być moim i obywatelskim rzecznikiem, to nie życzę sobie Pani Staroń na żadnym stanowisku, a nawet w życiu publicznym Polski. Ta podła kobieta-pieniacz buduje swój wizerunek na walce z poszkodowanymi przez spółdzielnię mieszkaniową. W rzeczywistości w sposób bezczelny i bezwzględny stawiała się ponad prawem i ostatecznie zaszczuła niewinnego człowieka do śmierci.

Dziś opowiada o swoim doświadczeniu w niszczeniu ludzi przez donosy i kłamstwa oraz angażowania do swoich bezczelnych gierek służby państwowe. Z zażenowaniem słuchałem jej telewizyjnej wypowiedzi, gdzie mówiła o swojej gruntownej, wręcz niezwykłej znajomości prawa i zaangażowaniu w sprawy społeczne.

Brzmiało to, jak samoocena w stylu: patrzcie na mnie jaka jestem wspaniała, piękna, inteligentna i mądra. Nawet na prawie znam się lepiej niż profesor prawa ze specjalnością praw człowieka. Żenada! Żyję już 9 lat (3+6) w PiS-państwie i nie znam ich ani jednej decyzji kadrowej, która byłaby oparta na uczciwości i kompetencji. Wręcz przeciwnie. Jeśli kogoś powołuje na stanowisko PiS-władza, to w 100% jest to człowiek ułomny, niesamodzielny, fanatyczny, nieuczciwy, politycznie i religijnie uzależniony do granic możliwości. Taki człowiek nie może być Rzecznikiem obywateli, a tylko rzecznikiem antyobywatelskiego PiS.

W świetle tych faktów zwracam się do Pani Lidii Staroń, odejdź, nie kompromituj się kobieto krętaczko Kaczyńskiego

W tej sytuacji moim Rzecznikiem Praw Obywatelskich będzie Pan prof. Marcin Wiącek. Proszę więc wszystkie siły polityczne o uszanowanie zdania takich obywateli jak ja i o takie głosowanie w Sejmie i Senacie. Adam Mazguła.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
9
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments