fbpx

Polska nie chce wraku Tupolewa! Przez cztery lata nie złożyliśmy skargi! Brejza odkrywa smutna prawdę, dostał odpowiedź z MSZ.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

oseł Brejza specjalista od tropienia wszelkich komisji Macierewicza dostał wreszcie odpowiedź z Min spraw Zagranicznych. W odpowiedzi na pismo MSZ poinformowało że trwają analizy i nie jet możliwe podanie terminu ich zakończenia.

Ziobro przegrał z Brejzą w sądzie. Kolejne dane skrywane przed opinia publiczną.

Po co nam ten wrak Tupolewa. Przecież jakbyśmy go dostali to już nie byłoby można gadać o fałszywych czarnych skrzynkach, wybuchach, mgłach, wybuchających parówkach, puszkach po piwie, itp. Poza tym pieniądze panom z podkomisji smoleńskiej wypłacamy na bieżąco. Efektów nie ma żadnych, chyba że znowu wrzucą jakąś tanią sensację na trzy dni przed wyborami.

Wpadka mediów narodowych. Rozkręcili aferę Brejzy, w której podejrzani są działacze PiS.

Oczywiście “Po co nam ten wrak Tupolewa” to był żart wymawiany przez zaciśnięte zęby, tam zginęli ludzie, a to słaby temat do dowcipów. Jednak to jak się okazuje, dla polityków PiS nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko ile procent Polaków da się jeszcze na to nabrać. “A złożenie tej skargi mogłoby obalić bajeczki Macierewicza” jak słusznie zauważył jedne z komentujących internautek.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments