fbpx

Posłowie PiS nie wierzą w “piętkę” Kaczyńskiego. “to chwyt propagandowy” Kaczyński wściekły.


Subksrybuj nas na Google News

Czy piątka Kaczyńskiego okaże się piętą achillesową, raczej piętką achillesową ? Andrzej Sośnierz, poseł PiS, zastępca przewodniczącego sejmowej Komisji Zdrowia, członek Komisji Gospodarki i Rozwoju oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu. Jest członkiem Parlamentarnego Zespołu ds. Organizacji Ochrony Zdrowia. W przeszłości był dyrektorem Śląskiej Regionalnej Kasy Chorych i ubiegał się o stanowisko prezydenta Katowic. Sośnierz ostro skrytykował program Kaczyńskiego na antenie śląskiego radia Piekary.

Ostatni punkt piątki Kaczyńskiego dotyczy przywrócenia transportu tam, gdzie został zlikwidowany. 

„To chwyt propagandowy. Ostatni punkt piątki Kaczyńskiego dotyczy przywrócenia transportu tam, gdzie został zlikwidowany. Póki co na Śląsku nie został zlikwidowany” – mówił Sośnierz. Później było jeszcze ciekawiej, bo zaatakował wizję prezesa PiS, dotyczącą rozwoju Polski.

„Osobiście uważam, że pogląd, iż cała Polska będzie rozwijała się równomiernie za utopijny.” – dodał

Jarosław Kaczyński wściekł się na niepokornego posła. Warto przypomnieć, że syn Sośnierza

Facebook

– Dobromir Andrzej Sośnierz  zasiada w Parlamencie Europejskim i jest znany z antyeuropejskich wystąpień.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
4 lat temu

Ja widzę, że Polska przekształca się w państwo totalitarne a jest to system władzy, w którym państwo całkowicie kontroluje wszelkie sfery życia obywateli. Rządy skupione są w jednych rękach ( NIEMORALNEGO KURDUPLA) chorej jednostki lub kilku osób, panuje tu kult wodza kurdupla. Państwo totalitarne cechuje skrajna centralizacja państwa i wszechmoc jego władz, gwałcąca prawa i wolności obywatelskie, niszcząca wszelkie przejawy demokracji przez pozbawienie społeczeństwa prawa kontroli nad organami władzy, a nawet eliminację poprzez fizyczne unicestwienie, terror i przemoc. W takim modelu rządzenia następuje ujednolicenie wszystkich organizacji, instytucji i grup społecznych, zaś rząd chce kontrolować i wpływać na wszystkie apekty życia… Czytaj więcej »