fbpx

Dość promowania LGBT przez PiS ! – pisze Roman Giertych i nie tylko.


Subksrybuj nas na Google News

Pis zamiast zająć się zapaścią służby zdrowia, edukacją, uprzywilejowaniem korzystających z socjalu kosztem pracujących, ekologią. O tym mówmy! – pisze Roman Giertych.

Prowadzenie polityki przez rządzącą partie polega głownie na szukaniu wroga. Dzięki temu społeczeństwo koncertuje uwagę tam gdzie chcą spin doktorzy Pisu. Podsycanie nienawiści do LGBT, nauczycieli , sędziów, oraz lekarzy niestety sprawdza się w Polsce. Przy wtórze kościoła katolickiego powstają oddziały uzbrojone w miecze i nie tylko, gotowi bronić Polski. Bez żadnego miecza pokonaliśmy cały Układ Warszawski. Do czego nam teraz te miecze? Gdzie wróg? (Video)

Tymczasem w kraju pogłębia się kryzys w służbie zdrowia, znikają podstawowe leki z list refundowanych. Emeryci i renciści ledwo wiążą koniec z końcem, bo ceny żywności poszybowały w górę. Brakuje rąk do pracy. Nauczyciele odchodzą z zawodu. Środowisko jest tak zatrute, że grozi nam katastrofa. Środki unijne są zawieszane z powodu błędnych decyzji rządu. Samorządom odbiera się pieniądze i uprawnienia. Można tu wymieniać wiele problemów, ale słuchając TVP dowiemy się tylko że jest jeden – LGBT. Jak zniknie zakończą się wszystkie problemy.

GUS W 2018 r. stopa ubóstwa skrajnego w Polsce wyniosła 5,4 proc., czyli o 1,1 punkt procentowy więcej w porównaniu z 2017 rokiem. Materiał GUS

Grozi nam poważny kryzys w sądownictwie, jeżeli okaże się, że powołanie KRS było niezgodne z prawem.

Prawdą jest też że pod paradami równości nie kryją się tylko środowiska LGBT. Chodzi o równe traktowanie wszystkich, bez względu na kolor skóry, płeć i wiek, a z tym też zaczyna być problem w Polsce.

Jaka jest twoja propozycja wyjścia z tej patowej sytuacji ?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments