fbpx

Powiew dobrej zmiany w Wielkiej Brytanii? Hugh Grant “Odpie___l się”. Nie wytrzymał i obraził premiera Johnsona.


197
Subksrybuj nas na Google News
H

ugh Grant aktor znany z takich filmów jak Cztery wesela i pogrzeb, Rozważna i romantyczna, Notting Hill, Dziennik Bridget Jones, ostro skrytykował premiera Borisa Johnsona.

To precedensowy plan we współczesnej historii Europy. Premier Wielkiej Brytanii chce wyłączenia parlamentu na miesiąc. Premier chce przygotować pakiet rozwiązań dotyczących polityki wewnętrznej, jak i wyjścia z Unii Europejskiej. Królowa Elżbieta zaakceptowała plan Borisa.

W ostrych słowach aktor Hugh Grant  znany z takich filmów jak Notting Hill, Dziennik Bridget Jones, skrytykował Borisa Jonsona i jego pomysły.

“Nie spie_____sz przyszłości moich dzieci. Nie zniszczysz wolności, w obronie których walczył mój dziadek w dwóch wojnach światowych”

“Odpie___l się, przereklamowana gumowa, kąpielowa zabawko. Wielka Brytania zbuntowała się przez ciebie i twój mały gang onanistów” – napisał na twitterze aktor.

Na stronie brytyjskiego parlamentu zbierane są także podpisy pod  petycją sprzeciwiającą się zawieszeniu prac izby. Zainicjował ją działacz proeuropejskich Liberalnych Demokratów Mark Johnston.

W środę m.in. w Londynie, Manchesterze, Cambridge, Cardiff i Edynburgu odbyły się też protesty uliczne przeciwko decyzji Johnsona. Opinia publiczna też nie popiera takiej polityki.

Małgorzata Tusk świetnie odnajduje się na salonach. Żony przywódców szybciej by się dogadały niż ich mężowie.

Przeciwnych zawieszenia prac parlamentu jest 47 proc. ankietowanych, 27 proc. uznało, że rząd ma prawo do takiego ruchu a 26 proc. nie miało zdania. 

Giertych do Dudy – “Hitler doszedł do władzy demokratycznie, a potem demokrację obalił”.

Nam trudno zrozumieć takie decyzje w demokratycznym kraju. Parlament to przedstawiciele narodu, nie można wyłączyć głosów części społeczeństwa. To kojarzy się z dyktaturą, czy przywódcy innych państw też będą uciekać się do takich rozwiązań powołując się na jedna z najstarszych demokracji świata ?

Źródło Twitter.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

197

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments