fbpx

Przyłębska w niemieckiej telewizji- “Polska kuchnia jest kolorowa, bo Polacy rozmawiają o polityce”. Co ona wygaduje?


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

ojawił się wywiad szefowej tzw. Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej, która mówiła o Polakach i polskiej kuchni jakieś dziwne rzeczy. Jej angielski nie należał do płynnych, więc nie wiadomo tak naprawdę po co to przedstawienie. Sprawy w Trybunale leżą odłogiem, a pani prezes ma czas na udzielanie wywiadów w niemieckiej telewizji.

Polska Kuchnia ma wiele kolorów, ponieważ w naszym kraju jest wiele tradycji, Tak więc myślę, że polska kuchnia jest częścią naszej tradycji i naszą specjalnością w problematycznych czasach na przykład, ponieważ dla polaków bardzo ważne jest siedzenie, jedzenie i mówienie o najbardziej ważnych rzeczach w naszym kraju.

Dyskusje za stołem o ważnych sprawach. Tak więc kuchnia jest elementem naszych dyskusji politycznych.

Bardzo Lubie gotować, ale nie mam na to czasu.

Maż – Obecnie. Ale miała czas w naszym dawnym życiu. Gdy byliśmy młodsi, mieszkaliśmy w Heidelbergu, gdzie byłem naukowcem. Mieliśmy wielu gości, żona im gotowała i byli bardzo zadowolenie tym co im podano

Papież “w niektórych miejscach słyszę przemówienia, które brzmią podobnie do tych wygłoszonych przez Hitlera w ’34”

Komentarze internautów

Posłankę Pis Bernardetę Krynicką dopadła “trema filipińska” Aż tak nerwowo się robi w PiS.

  • To nie jest śmieszne. To jest żałosne, tragiczne i bezdenne pod każdym względem. I że to to nawet odrobiny wstydu nie ma.
  • Pełna kompromitacja nas wszystkich. Zamilcz kobieto, albo zacznij nadrabiać braki w edukacji. Co oni zrobili z tą Polską
  • Polskie pipol, nie robiom nic inego, tylko siedzom, jedzom i gadajom o przyszłości naszego kraju.
  • przeciez ten tlumok nic mądrego nie potrafi powiedziec, taka glupia jak i jej wierny przyjaciel bydlak zwany prezesem,
  • Moje dziecko w piątej klasie wręcz perfekcyjnie po angielsku mówi przy tej Pani,ja praktycznie nic nie zrozumiałam, ani ładu ani składu.Żenada
  • W zasadzie nic nadzwyczajnego poza tym ze jej angielski (w przeciwienstwie do Przylebskiego) jest zenujacy. Nie powinna wypowiadac sie w jezyku ktorego nie zna. No coz, Julcia zaslynela tym ze potrafi podawac kanapki, Wuc Jarek dal jej referencje, oczekiwanie od niej ze potrafi jeszcze cos innego wydaje sie przesadne. Taka slodka idiotka.
  • Dziwnie ją przedstawili na pasku. Przecież to osobista kucharka prezesa. I po tej wypowiedzi trudno dostrzec w niej zadatki na inna funkcję.

Jestem z PiS, -“nie proszę panią tu mieszkają normalni ludzie”. Działaczka PiS nie wpuszczona na klatkę schodową w bloku.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments