fbpx

Ruska flaga na banerze Morawieckiego. “Skandal”


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Przy jednym z punktów szczepień zawisł baner z zniekształconą polską flagą. Grafikę tak skonstruowano, że umieszczona na granatowym tle, przypomina flagę Rosji, a nie Rzeczypospolitej.

Wpadka pojawiła się na banerze przy punkcie szczepień w Opolu. Na banerze, oprócz napisu „Punkt szczepień przeciwko COVID-19” oraz loga Narodowego Programu Szczepień z prawidłową polską flagą i logiem Ministerstwa Zdrowia, znalazło się logo Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Barwy biała i czerwona we fladze Polski zostały tak rozsunięte umieszczone, że pomiędzy nimi na banerze znalazł się pas granatowego tła. W ten sposób całość przypomina nie polską, a rosyjską flagę. Zdjęcie baneru uruchomiło lawinę komentarzy.

Podkarpacka europosłanka Elżbieta Łukacijewska z Platformy Obywatelskiej ustosunkowała się do niestosownej wpadki w mediach społecznościowych.

Jak Kancelaria Premiera może dopuszczać takie grafiki na oficjalnych materiałach i ile zapłacono za to cudo?, przecież to nie jest Polska flaga🇵🇱‼️To przypomina barwy rosyjskie🇷🇺‼️W polskiej fladze nie ma koloru pomiędzy bielą i czerwienią‼️🇵🇱🇵🇱🇵🇱


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Morawiecki vel Pinokio
Morawiecki vel Pinokio
1 rok temu

To człowiek zagadka. Ta twarz jest już symbolem i ikoną hańby. Chodzi o słynny złoty interes z kościołem na którym rodzina Morawieckich zarobiła dziesiątki milionów. Jak wykazało śledztwo pierwotnie bankier potem premier Morawiecki uwłaszczał się na majątku Kościoła. Zakupił mianowicie działki kościelne za 700 tyś zł które warte były 4 miliony. Te 4 miliony bo od tej wartości urosły zyski do kilkudziesięciu milionów a nie od kwoty 700 tyś. Któż by nie chciał zrobić takiego interesu w życiu ? Ludzie harują za marne psie pieniądze a cwaniak wystarczy że ma wsparcie kościoła i rządu. Instytucje i najwyższe organa władzy, które… Czytaj więcej »