fbpx

Rydzyk do Obajtka: “W górę serca! Jest Pan geniuszem!”


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Daniel Obajtek był gościem anteny Radia Maryja. Dyrektor toruńskiej rozgłośni wygłosił mowę pochwalną w kierunku “geniusza” Obajtka.

Szef Orlenu mówił na antenie Radia Maryja na temat przejęcia grupy medialnej Polska Press przez Orlen. Obajtek nie zgadza się z tymczasowym postanowieniem sądu wstrzymującym transakcję.

Jak można coś wstrzymać, co z mocy prawa zostało już dawno wykonane? Wstrzymywać można coś, co nie zostało wykonane. Przejęliśmy Polska Press zgodnie z ładem korporacyjnym. Przejęliśmy zgodnie z ostateczną decyzją prezesa UOKiK i wpinamy ją w całe zarządzanie segmentowe – mówił Obajtek.

Były wójt Pcimia zapewnia, że Orlen nie zatrzyma się w podejmowaniu decyzji związanych z Polską Press mimo decyzji sądu.

Będę wykonywał prawo wynikające z udziałów i to, co będziemy wykonywać będzie miało moc prawną. Spółka Polska Press istnieje i będzie się rozwijać – stwierdził.

Rydzyk do Obajtka

Tadeusz Rydzyk skierował się na antenie Radia Maryja w kilku zdaniach do prezesa Orlenu.

Panie prezesie, ja miałem dyżur w radiu, zostałem, bo dowiedziałem się, że ma pan być na antenie. Chciałem panu tylko powiedzieć: w górę serca i proszę pana, piorun nie uderza w to co małe! (…) Ja zawsze mówię: Panie Jezu zajmij się nim. Gratulujemy tego co pan robi dla Polski. Jest pan naprawdę genialny. Chwała panu – zwrócił się Rydzyk do Daniela Obajtka.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
9 miesięcy temu

alleluja i do pierdla

woda?
woda?
9 miesięcy temu

rąsia rąsie myje