fbpx

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak popiera pedofilię!? Skandal.


2 comments, 6
Subksrybuj nas na Google News

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak był jednym z gości na 29. urodzinach Radia Maryja. Kiedy redemptorysta mówił o pedofilii w Kościele, usprawiedliwiając księży. Mikołaj Pawlak słuchał bez zająknięcia, co wywołało falę krytycznych komentarzy. Dodatkowo po wystąpieniu wstał i zaczął klaskać!

Rzecznik Praw Dziecka powinien wyjść a nie klaskać!

Rydzyk, Ziobro oraz Błaszczak łamią obostrzenia. Zawiadomienie do prokuratury na prokuratora generalnego. Urodziny Radia Maryja.

W sobotę odbyła się uroczystość z okazji 29 rocznicy powstania Radia Maryja. Obecni byli politycy Zjednoczonej Prawicy: między innymi minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, a także minister obrony Antoni Macierewicz. Dodatkowo pojawił się były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Karygodne słowa Tadeusza Rydzyka.

..To, że ksiądz zgrzeszył… No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże”

Mikołaj Pawlak jako Rzecznik Praw Dziecka po usłyszeniu powyższych słów powinien po prostu wyjść z kościoła. Jednak tego nie zrobił. Ponadto RPD utożsamił się z tymi słowami. W jaki sposób? Zaczął klaskać i niestety nie było to klaskanie ironiczne…

Rzecznik Praw Dziecka starał się naprawić swój image. Jednak mleko już się wylało.

Po tym, jak dziennikarze zaczęli nagłaśniać sprawę, w mediach społecznościowych pojawiło się sprostowanie stanowiska w tej sprawie. Jednak nie było trzeba długo czekać na komentarze.

“Pokusa nie tłumaczy przestępstwa. Nic nie usprawiedliwia krzywdzenia dzieci. Każdy, kto popełnia przestępstwo, musi ponieść karę. Pedofilia to ohydna zbrodnia, niezależnie od tego, kto jest sprawcą”

Zachowanie Mikołaja Pawlaka wywołało sporo kontrowersji. W internecie huczy od wpisów zarówno polityków jak i internautów w tej sprawie.

Po pierwsze wpis posłanki Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Lubnauer, która napisała:

„Rydzyk broni pedofilów w sutannach, a Prokurator Gen. słucha i klaszcze! Podobnie Rzecznik Praw Dziecka! Co czują ofiary podofilów, jeśli Prokurator, RPD klaszczą, gdy ze sprawców robi się męczenników? Co czują molestowane dzieci? To hańba dla Polski!”

Następna osobą, która wypowiedziała się krytycznie w tej sprawie była Joanna Sekuła.

Profesor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi również dał jasny przekaz co uważa o wypowiedzi Tadeusza Rydzyka.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 lat temu

ten rzecznik praw dziecka to taki facet że jakby rydzyk kazał mu gwałcić dzieci zrobił by to bez wachania co widać było na tej uroczystości bo prawdziwy rzecznik praw dziecka ostro by zaprotestował w tej szopie toruńskiej rozpusty i hipokryzji a tu aprobata i oklaski

Acdc
Acdc
2 lat temu

ten cały pawlak nigdy nie powinien być rzecznikiem praw dziecka !!!!to zwykły tchórz i aparatczyk !