fbpx

Senator Pis Bonkowski, będzie usunięty z PiS, za porównanie Tuska z Hitlerem


111
Subksrybuj nas na Google News

Niezatapialny , zawieszany oskarżony o przemoc domową, romans z jedną uczestniczek miesięcznic smoleńskich, grożenie bronią, oskarżony za ukrawanie majątku. Może czas wreszcie odcinać się od takich osób.


[rl_gallery id=”890″]

Waldemar Bonkowski – stolarz po zawodówce, gdy jeszcze nie był senatorem, jeździł po Polsce samochodem z lawetą, na której był billboard, a na nim portret Josefa Mengele (lekarz-zbrodniarz z Auschwitz), obok zdjęcie Ewy Kopacz i napis: “Plan B. Biologiczna zagłada narodu przez…”

W 2006 roku zostaje radnym sejmiku pomorskiego, lecz mandat traci po skazaniu go za nakłanianie do zawyżania rachunków służbowych. Nie przeszkadzało to jednak władzom PiS, ponieważ był wierny i bardzo aktywny. Udzielał się dużo w kościele. Został senatorem i członkiem rady politycznej PiS.

Czysta parodia. Senator często dał się fotografować pogrążonego w modlitwie z krzyżykiem w ręku, wypowiadając się bardzo patriotycznie o Polsce, twierdząc jak ważna w życiu jest rodzina. Z drugiej strony w Święta Bożego Narodzenia zaatakował rodzinę grożąc im bronią gazową. Cześć rodziny uciekła, co jeszcze bardzie rozwścieczyło Bonkowskiego. “Zabij mnie zamiast jej” krzyczała matka jego żony. Interweniowała Policja. Po usilnych prośbach okazał broń, która okazała się bronią gazową. Prokuratura Rejonowa w Malborku odmówiła wszczęcia postępowania z zawiadomienia senatora PiS Waldemara Bonkowskiego. Polityk oskarżył swoją żonę o zniesławienie, po tym jak opowiedziała ona dziennikarce o przemocy psychicznej i ekonomicznej, jaką miał stosować jej mąż. W obawie przed zemstą rodzina nie wniosła skargi. W życiu publicznym też nie przebierał w słowach nawet z mównicy senackiej;

 Ja obserwuję, kto tam chodzi na te demonstracje. Tam chodzą stare upiory . bolszewickie, ubeckie wdowy… i chodzą jeszcze pożyteczni idioci.

Jeśli myślicie, że ci ludzie są nas w stanie ubogacić kulturowo, to współczuję. Pojedźcie sobie, zobaczcie. Powiem nawet kolokwialnie: syf, kiła i mogiła. Tych ludzi się nie da ucywilizować

No cóż mierny ale wierny do końca


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

111

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments