fbpx

Seria szokujących wpadek Kaczyńskiego w Inowrocławiu [VIDEO]


4 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński jest nazywany przez przedstawicieli swojego obozu “tytanem intelektu”. Jednak obserwując jego ostatni występ w Inowrocławiu można mieć co do tego delikatne wątpliwości. Najbardziej wpływowy polski polityk w ciągu kilkunastu sekund swojego wystąpienia pomylił miasto, do którego przyjechał, jak również nazwisko prezydenta nim władającego. Przy okazji niechcący uderzył też w swojego politycznego sojusznika.

Jarosław Kaczyński znowu jest na tapecie, wywołując burzliwe dyskusje odnośnie słów, jakie wygłasza publicznie. Prezes PiS m.in. znowu szczuje na mniejszość LGBT i zapowiada, że w ciągu dwóch kadencji zlikwiduje w Polsce biedę. Polaryzacja i szukanie konfliktów są jego stałym elementem walki politycznej, jednak wielu komentatorów bardzo krytycznie odniosło się do nacechowanej pogardą nagonki na część społeczeństwa.

Jego niedzielne wystąpienie przyniosło też pewien akcent humorystyczny. Kaczyński przyjechał do Inowrocławia, a podczas przemowy wydawało mu się, że jest we… Włocławku. Świadkami jego pomyłki było kilkuset mieszkańców tego miasta, którzy przybyli na salę. Może to wyjątkowo szokować, bo olbrzymia nazwa historycznej miejscowości, w której się znajdował, widniała na mównicy lidera “dobrej zmiany”. Jakby tego było mało, Kaczyński zaatakował swojego politycznego kolegę – Mejzę, błędnie obarczając go winą za niewystarczające zadbanie o miasto (faktyczną władzę sprawuje tam Ryszard Brejza). Być może wpływ na stan umysły prezesa PiS miały wyjątkowe upały, jednak jedno jest pewne – to nie był jego najlepszy dzień. Wpadki możecie zobaczyć w nagraniu poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
22
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
1 rok temu

Zarlok56

Gość 1
Gość 1
1 rok temu

To efekt :zgryźliwości, zawziętości, nienawiści do Polek i Polaków.
I najważniejsza przyczyna- DEMENCJA!

Stary jedzie na psychotropach
Stary jedzie na psychotropach
1 rok temu

Stary nie może spać w nocy budzi się wrzeszcząc nikt nie wie czy to covid czy inne bezobjawowe gó..no. A ja wiem to sumienie za masowe zgony dusze oszukanych wołają o pomstę. Stary oszust obiecywał dobrostan i bezpieczeństwo a jak wygląda rzeczywistość ? Nie dziwota że musi brać silne psychotropy i palić marichuanę kilka razy dziennie bo by dawno summienie go zabiło. Stary ćpun nie ma już nawet polskiego mózgu on tam ma mózg ukraiński. I on bredzi o patriotyzmie miłości do ojczyzny. Kur…a żesz jego mać paszol won na Ukrainę czego tu.

Żółtoniebiescy jako elektorat PIS
Żółtoniebiescy jako elektorat PIS
1 rok temu

Tournee wyborcze za pieniądze podatników Ukraińcy czekają by oddać głosy na PIS by pomóc sfałszować wybory bo przecież po to PIS sprowadził miliony żółtoniebieskich i dał numery pesel by móc dalej rządzić nawet jeśli przegrają to Ukraińcy poprą PIS i rządy terroru. Zostali skorumpowani a kaczyński powinien już mieć areszt domowy za manipulacje wyborcze. Żółtoniebiescy zostali przefarbowani na białoczerwonych w celu sfałszownia wyborów. To prosta droga pod Trybunał Stanu. Ziobro bij na alarm ty śpiochu.