fbpx

Słowacy kpią z Trumpa. Na życzenie pokazuje ostre kły. Mieszkańcy chcą spalenia rzeźby na Halloween.


55
Subksrybuj nas na Google News
W

onet.pl ukazały się zdjęcia przerażającej rzeźby Donalda Trumpa. Opinie zwiedzających są różne, ale o gustach się nie dyskutuje. Słowacja to ojczyzna aktualnej żony Donalda Trumpa, Melania Trump, która już wcześniej doczekała się swojego monumentu z drewna.

Autor dziwacznej rzeźby uatrakcyjnił swoje dzieło i wyposażył jej w mechanizmy, które na żądanie otwierają usta rzeźby. Wtedy postać niczym prawdziwy Donald Trump przybiera innych charakter. Jest bardzo groźna i pokazuje rekinie zębiska.

Rzeźba ma prawie osiem metrów, niektórzy porównują ja do “Statuy Wolności”, inni uważają to za nietrafioną wizję autora. Ponieważ to dzieło musi zniknąć do 31 października, niektórzy niezbyt zadowoleni mieszkańcy proponują zrobić z niego ognisko na święto Halloween.

Podobizna do rekina, to nie jest przypadkowa zbieżność. W internecie jest wiele porównań Trumpa do rekina od jego pamiętnego wywiadu, w którym powiedział że nienawidzi tych zwierząt.

po prostu nie jestem fanem rekinów – i nie martw się, będą w pobliżu długo po naszym odejściu. – pisze na twitterze Donald Trump

[smartslider3 slider=”15″]

Melania Trump która pochodzi ze Słowacji już wcześniej doczekała się swojej figurki wyciętej z pnia lipy. Jej posąg stanął w rodzinnym mieście Sevnicy, z której w 1996 r na stałe wyjechała do Nowego Yorku . Po dwóch latach poznała tam Donalda Trumpa.

Źródła; Onet ; Los Angeles Times ; Twitter


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

55

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments