fbpx

Wtopa TVP.”Obiektywny” prezenter robił co mógł, ale coraz trudniej znaleźć rozmówcę najeżdżającego na opozycję.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] D [/boombox_dropcap]

ziennikarz TVP chciał zapytać działaczkę partii razem o skutki awarii wodociągu w Warszawie. W jego pytaniu więcej było tez o nieudolnych rządach Prezydenta Warszawy niż o samej awarii.

“Bezstronny i obiektywny” dziennikarz TVP na co dzień pracujący dla “Gazety Polskiej” zaprosił do studia działaczkę partii Razem, która to znana jest również jako aktywistka na rzecz ochrony środowiska. Stawiając pytanie dziennikarz więcej treści poświęcił na swoja nieudolną grę aktorską podkreślająca obrzydzenie do Prezydenta Trzaskowskiego.

Kiedy wreszcie do głosu dopuścił zdziwienie w redakcji musiało być spore ponieważ – Daria Gosek nie zostawiła “suchej nitki” na PiS

Wpadka mediów narodowych. Rozkręcili aferę Brejzy, w której podejrzani są działacze PiS.

Bardzo cieszy mnie to nagłe obudzenie się PiS w kwestii ekologii. Do tej pory widzieliśmy tylko takie skutki polityki PIS jak Lex Szyszko czyli wycinanie drzew, jak Lex Deweloper czyli betonowanie miast. Widzimy jakie są fatalne skutki dla polskiego klimatu tej polityki rzecznej czyli plany betonowania rzek.

Widzimy że dzieją się rzeczy złe, nagle kilka miesięcy przed wyborami rząd PiS budzi się ekologicznie no i mam nadzieję, że jak już mówimy o katastrofie ekologicznej to porozmawiamy o wycinaniu puszczy Białowieskiej porozmawiamy o tej polityce  Lasów Państwowych i kurczącym się zalesieniu Polski.

Mam nadzieję, że będzie to rozmowę o tym jaką Polskę zostawiamy przyszłym pokoleniom” – mówiła Daria Gosek.

Kombinat Trolli TVP- Siedlce przywitały ekipę TVP która, na pomoc wezwała Policję.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments