fbpx

Terlecki do obcej kobiety w galerii: “Jest Pani kretynką!” [VIDEO]


5
Subksrybuj nas na Google News

Marszałek Terlecki słynie z bezpruderyjnych postaw. Tym razem zszokował arogancką odpowiedzią na słowa przypadkowej kobiety, która spotykając go w galerii handlowej, postanowiła wyrazić swój bunt wobec haniebnie skonstruowanego prawa przez partię rządzącą. “Jest Pani kretynką!” – odpowiedział ordynarnie. To nie pierwszy raz, kiedy politycy Prawa i Sprawiedliwości dopuszczają się obelg wprost do ludzi o odmiennych poglądach. “Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej powinien świecić przykładem!” – huczy świat mediów społecznościowych.

Nagranie w sieci upubliczniła Barbara Nowacka. Portal wp.pl skontaktował się z posłanką KO, aby wyjaśnić szczegóły zajścia. – Dostałam to nagranie od pani Magdy z Krakowa. Wysłała mi to, bo nie wiedziała, co z tym zrobić. Była na zakupach z siostrą, spokojnie podeszły do wicemarszałka Terleckiego, bo chciały mu powiedzieć, że to, co dzieje się w sprawie praw kobiet, to koszmar – relacjonuje wp.pl parlamentarzystka.

– Widzieliśmy już, jak wicemarszałek Terlecki zachowywał się tak w stosunku do posłów opozycji czy dziennikarzy. Ale do kobiety, do obywatelki, na ulicy? Zwyczajnie tak komuś naubliżać? To jest niewiarygodne – skomentowała posłanka KO.

Kobieta podeszła do marszałka i zagaiła stanowczym głosem:

– Chciałabym tylko powiedzieć że to, co się dzieje w kraju, to co robicie kobietom, jest po prostu karygodne!

– Jest Pani kretynką! – oznajmił Terlecki, po czym pospiesznie się oddalił.

Lech Kaczyński: “Spieprzaj dziadu”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments