fbpx

Trump ma prośbę do Putina


Subksrybuj nas na Google News

Donald Trump najpierw chwalił “geniusz” Putina w Ukrainie, potem dziwił się jego “przemianie”, a teraz poprosił go, by ujawnił haki na Huntera Bidena, syna prezydenta USA.

We wtorek Trump znów zwrócił się do Putina o ujawnienie haków na Huntera Bidena. W wywiadzie w programie “Just the News” stacji “Real America’s Voice” Trump cytował niepotwierdzone doniesienia, jakoby bizneswoman i żona byłego mera Moskwy Elena Baturina zapłaciła synowi prezydenta Bidena – 3,5 mln dol!

– Dała mu 3,5 mln dol., więc zapewne Putin ma informacje na ten temat. Sądzę, że powinien je ujawnić. Powinniśmy znać odpowiedź – stwierdził niejasno Trump.

Tuż przed obecną inwazją na Ukrainę, Trump wypowiadał się o ruchach Putina w samych superlatywach.

 Spojrzałem wczoraj w ekran telewizora i powiedziałem: to geniusz. Putin uznaje dużą część Ukrainy za niepodległą. O, to wspaniałe!. Zatem Putin mówi teraz: “To jest niepodległe”, duża część Ukrainy. Powiedziałem sobie: czy nie jest to sprytne? Teraz tam wejdzie i będzie wprowadzał pokój. To najmocniejsza siła pokojowa – stwierdził

W wywiadzie z Seanem Hannitym w Fox News z 10 marca krytykował “słabą” prezydenturę Bidena. Jednak o samym rosyjskim przywódcy wypowiadał się neutralnie: – To nie ten sam Putin, z którym miałem do czynienia. Ale powiem ci, że nie zmieniłby się, gdybym to ja dalej miał z nim do czynienia – przekonywał.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments