1.7k
W

szystko biorę pod uwagę, nawet start w wyborach za pięć lat – powiedział w rozmowie dla “Super Expressu” szef Europejskiej Partii Ludowej i były premier Donald Tusk.

Wszystko biorę pod uwagę. Oj, nawet jakieś bardzo czarne scenariusze, nawet i to co może być za pięć lat, albo i to, kogo może nie być. Tak, biorę to pod uwagę – przyznał były premier.

Zawód sympatyków Donalda Tuska może być przedwczesny.

Przyznał także, że z najbliższych wyborów zrezygnował, by “ograć PiS”. Stwierdził, że partia rządząca kilka lat próbowała go zdyskredytować. Najlepszym sposobem ogrania ich na samym starcie, będzie zmarnowanie ich wysiłku– mówił w rozmowie z “Super Expressem”.

Zanim jednak wybory prezydenckie, czekają nas wybory parlamentarne. Okazuje się, że Donald Tusk również ma plany co do nich. – Z racji mojej nowej funkcji nie tylko mogę już być, ale powinienem już być zaangażowany w pełni, żeby pomagać w Polsce PO i PSL. I będę prezentował w najbliższym roku pomysły i sposoby, w jaki sposób przybliżyć zwycięstwo w wyborach parlamentarnych – skomentował “SE”. Ostatnio polityk został wybrany na przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej.

Źródło Super exspress

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów