fbpx

TVP fałszuje materiały wyborcze Koalicji Obywatelskiej. Czy zajmie się tym niezależna prokuratura ?


3.4k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
Na

oryginalnym materiale wyborczym Koalicji obywatelskiej zamiast blisko ludzi pojawił się hashtag #SilniRazem. To niedopuszczalne żeby telewizja publiczna finansowana ze środków publicznych robiła takie rzeczy.

Proszę przeprosić,za sfałszowanie plakatu a wpisy, umieszczone z waszej konferencji to wpisy z fejkowego konta, które wczoraj było zgłaszane,czy to nie aby wasz troll go założył,aby dziś przypuścić atak,na grupę zwykłych ludzi,brzydko się chwytacie panowie.Tu wasze fałszerstwo. – pisze jeden z internautów

Spółki skarbu państwa rozsyłają ulotki kandydatów PiS. Kampania coraz bardziej brudna.

Buta i arogancja wiceprezesa PiS przekracza już granice dobrego smaku. Każdy jego wpis to obrażanie nie tylko komitetów wyborczych, ale tez samych wyborców. Może to wynikać tylko z jednego – PiS już wie, że wybory może przegrać.

Pro rządowe bojówki zakładają konta, których nazwy są bardzo zbliżone do nazw kont konkurencji politycznej. Zdarza się, powstają konta nazywane tak samo jak przeprowadzane akcje wyborcze. Następnie na tych kontach zamieszczane są ohydne hejtujące wpisy.

Joachim Brudziński świadomie czy nieświadomie, trudno to powiedzieć, powołuje się na fałszywe konto jakoby pod nim wpisywała się Koalicja Obywatelska. Niestety kiedy sprawa wyszła na jak nie przeprosił tylko wylał kolejny kubeł pomyj.

Co roku każda kampania jest coraz bardziej ostra.

Brudziński skompromitował się i sam wpadł w pułapkę Pisowskich trolli.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3.4k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
12
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
6
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments