fbpx

Wielki apel pułkownika do wszystkich ludzi opozycji! “Nie biadolić – na barykady!”


1 Udostępnienie

Pułkownik Adam Mazguła opublikował na Facebooku apel do wszystkich ludzi dobrej woli. W swoim wpisie wojskowy zauważa, że ludzie opozycji mogą się pięknie różnić i zaapelował o wstrzemięźliwość w publicznych wypowiedziach i ocenach.

Nie biadolić – na barykady!

Przedłużające się zakłamane i mafijno-okupacyjne rządy antypolskiego PiSu, powoduje powstanie bardzo wielu skrajnych deklaracji i ocen wśród ludzi myślących, od zachwytu walką po rezygnację. Prześcigamy się w walce o zasługi lub je umiejszamy u innych mimo, że do prawdziwych sukcesów nam bardzo daleko. Apeluję do wszystkich zwolenników opozycji o wstrzemięźliwość w wypowiedziach!

Czy to takie ważne, komu bliżej do jakiegoś towarzystwa i poglądów, czy nie możemy się różnić pięknie?

Przecież, ile by frakcji nie powstało, nowych bytów i koterii, to ostatecznie w finałowej rozgrywce stoimy na jednej barykadzie. Nie podsycajmy napięć i nie nośmy w sobie złości i urazy do sprzymierzonych. Zawsze lepiej razem nadstawiać karku, przeciwstawiać się złu, z uśmiechem i ufnością walczyć w dobrej sprawie. Skuteczny dowódca, jeśli chce zwyciężyć, nie wybiera wojska i nie segreguje, tylko mobilizuje wszystkich do wspólnej walki. Tylko razem i we współdziałaniu możemy osiągać najwyższe cele w walce z przeciwnikiem, który zawłaszczył cały nasz kraj, łącznie z mediami i wiarą. Adam Mazguła

Polub funpage pułkownika Adama Mazguły


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments