fbpx

“Wszystko zostało wyjaśnione”. Wstrząsające informacje o Banasiu, ale opinia publiczna nie musi tego wiedzieć.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] B [/boombox_dropcap]

anaś dalej jest chroniony przez CBA a teraz też przez Sejm. Kamiński minister koordynator służb i jego zastępca Wąsik przedstawili raport sejmowej komisji ds. Służb specjalnych w sprawie Banasia.

Na wniosek PiS opinia publiczna nie będzie mogła zapoznać się z raportem CBA w sprawie oświadczeń majątkowych Mariana  Banasia.

Posłowie dobrej zmiany uznali że, wszytko zostało bardzo dokładnie wyjaśnione i przedstawiciele opozycji dostali bardzo wyczerpujące informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania – powiedział Anzel

Marian Banaś wciąż chroniony przez CBA i pancerny jak zawsze

Natomiast posłowie opozycji Adam Szłapka i Maciej Gdula powiedzieli dziennikarzom po posiedzeniu, że po zapoznaniu się z raportem CBA są wstrząśnięci uzyskanymi informacjami.

Pancerny Banaś atakuje, zwolnił żonę szefa CBA i donosi premierowi o zanieczyszczonym Bałtyku. Premierze jak żyć ?

– Teraz z całą pewnością wiemy, że pan Marian Banaś postacią kryształową dalece nie jest – powiedział Szłapka. – Ktoś go wybrał, być może nie na podstawie pełnej wiedzy, natomiast ja wiedząc, że toczyły się wobec niego procedury, w życiu bym za taką kandydaturą nie zagłosował – ocenił Szłapka.

PiS chce unieważnić wyroki TK od 2010 r. To ma być plan B jak odwołać Banasia, nawet kosztem ogromnego chaosu prawnego w Polsce.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments