fbpx

Zakażony koronawirusem minister Dworczyk był na nartach z dziećmi w Zieleńcu


6
screen Skape

Minister Dworczyk podczas ostatnich konferencji prasowych ostrzegał przed nadciągającą trzecią falą koronawirusa i apelował o ostrożność. W poniedziałek rano poinformował, że jest zakażony koronawirusem. To się zdarza, ale okazało się, że minister właśnie wrócił z zimowego wypadu na narty.

Michał Dworczyk jest nie tylko Szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ale także pełnomocnikiem rządu do spraw narodowego programu szczepień.

Wpis ukazał się po godzinie 17.00. Z medialnej aktywności pana ministra, wiemy, że w czasie weekendu nie stronił od kontaktów, co więcej był widziany na nartach z dziećmi w Zieleńcu. Jeszcze w poniedziałkowy poranek można było go zobaczyć na żywo w radio ZET, udzielającego wywiadu.

Pozostaje więc pytanie kiedy minister zrobił sobie test. Na wyniki potwierdzonego i dokładnego wyniku badania trzeba czekać 24 godziny. Szef resortu zdrowia poddał się izolacji od razu po tym, jak Michał Dworczyk ujawnił wyniki testu. Z komunikatów kancelarii premiera wynika, że premier Mateusz Morawiecki zakazić się nie mógł, mimo że panowie pracują razem.

Zachowanie ministra odpowiedzialnego za program szczepień budzi wiele wątpliwości. Apeluje i prosi o zachowanie szczególnej ostrożności, krytykuje zachowanie bawiących się turystów w Zakopanem, a sam wyjeżdża z rodziną na narty.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
11
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
6
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments