fbpx

Ziemkiewicz: “Ch*j, k**wa, p**** to słowa mniej obelżywe niż Tusk”


4 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Ziemkiewicz przeszedł dzisiaj samego siebie. Z okazji 64. urodzin premiera Tuska kontrowersyjny publicysta złożył mu niecodzienne życzenia.

Ziemkiewicz opublikował na swojej stronie internetowej komentarz do zdjęć ujawnionych w filmie Ewy Stankiewicz “Stan zagrożenia”. 

Jak zwykle umyka uwadze to, co najważniejsze” – zaczął – Istota sprawy jest gdzie indziej. Nie w tym, jak się pani Kopacz zachowywała w prosektorium, i czy miała tam sobie prawo pozwolić na pogaduszki i słitfocie. Rzecz w tym, że pani Kopacz w ogóle w prosektorium być nie powinno! Do prosektorium należało wysłać anatomopatologów. A do pocieszania rodzin ofiar – psychologów – stwierdził

Według Ziemkiewicza Ewa Kopacz to “niezbyt lotna, prowincjonalna lekarka, którą Tusk skrzywdził straszliwie, używając cynicznie do swojej rozgrywki w PO i z tej racji awansując wysoko, wysoko ponad jej zdolność ogarniania”. – Chciała zapewne dobrze, a że wyszło, jak wyszło? Przy jej potencjale inaczej wyjść nie mogło – orzekł bezkompromisowo. 

To jednak był jednak tylko wstęp do naprawdę mocnych słów o Donaldzie Tusku. Ziemkiewicz nazwał go bowiem “najbardziej żałosną kreaturą, jaka rządziła Polską od czasu generała Zajączka”. Padły jeszcze bardziej haniebne słowa!

Wszystkie polskie słowa, którymi można tego osobnika określić, uchodzą za wulgarne. Ale nie dlatego ich tu nie używam, tylko dlatego, że wszystkie te ch…, k… i p… wydają mi się mniej obelżywe, niż jego nazwisko: Tusk!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Steve
Steve
8 miesięcy temu

ziemkiewicz,upadłeś niżej od własnego gówna.

Bruner
Bruner
8 miesięcy temu

Od dzisiaj będę Cię nazywał naleśnikiem .Gdyby Twój ojciec wiedział jaki z Ciebie wyrośnie burak to pewnie wolałby oddać nasienie na gorącą patelnię

Rob
Rob
8 miesięcy temu

Ziemkiewicz, ciebie (specjalnie z małej litery, zero szacunku) nawet trudno nazwać człowiekiem rozumnym. Jesteś nikim zwykłym zerem i nawet gdybyś żył tysiąc lat nigdy Tuskowi do pięt nie dorośniesz, intelektualnie również.

Kazz
Kazz
8 miesięcy temu

Jesteś dnem