fbpx

Żołnierze Putina zdemolowali cmentarz ofiar zbrodni katyńskiej!


Subksrybuj nas na Google News

Niedawno cały świat obiegły wstrząsające zdjęcia i relacje z masowej zbrodni na ludności cywilnej dokonanej w Buczy. Ofiary były torturowane, gwałcone i zabijane, oprawcy nawet nie próbowali zacierać śladów. Trudno oddać słowami przemyślania, które dominowały w związku z tą sytuacją. Mieszały się: złość, przerażenie, szok, niedowierzanie, połączone z chęcią rozliczenia katów. Okazuje się, że rosyjska armia przekroczyła kolejną granicę upadku człowieczeństwa, niszcząc cmentarz ofiar zbrodni katyńskiej!

Podwójna zbrodnia katyńska

Cmentarz Ofiar Totalitaryzmu w Charkowie został wzniesiony z inicjatywy Federacji Rodzin Katyńskich. Spoczywają na nim polscy oficerowie i cywile, pomordowani w wyniku stalinowskiego ludobójstwa. Na przestrzeni 50 lat władze ZSRR unikały odpowiedzialności za masowy mord, konsekwentnie zaprzeczając udziału w nim. Dopiero 13 kwietnia 1990 roku oficjalnie potwierdzono wstydliwy epizod rosyjskiej historii, określając to „jedną z ciężkich zbrodni stalinizmu”. Może się to w pierwszej chwili wydać nieprawdopodobne, ale armia Putina dodała teraz barbarzyński epilog do historii i zniszczyła część pomników na cmentarzu! Tym samym zbezczeszczono spokój ofiar. Agresorzy nie mieli żadnej litości, akt symbolicznego terroru wywołał olbrzymią bulwersację. Dokonano go prawdopodobnie w wyniku ostrzału artyleryjskiego. Na zdjęciach widać popękane płyty nagrobne i powywracane krzyże. Bombardowanie nekropolii, to kolejny dowód na całkowite zezwierzęcenie tej nacji. Choć chyba nawet to złe słowo. Nasi mniejsi bracia mogliby się poczuć urażeni, gdyby mieli świadomość porównywania z działalnością putinowców.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Za to zrobił Kaczyński Rosji się należy
Za to zrobił Kaczyński Rosji się należy
2 lat temu

Sam bym nie wpadł na lepszy pomysł żeby dowalić polskiemu dziadowi

Kaczyński ożywił zbrodniarzy Katyńskich
Kaczyński ożywił zbrodniarzy Katyńskich
2 lat temu

I bardzo dobrze ten przeklęty Smoleńsk i Katyń jego celebrowanie zabrało już setki tysięcy istnień ludzkich durnej walki pisowców z wiatrakami. jest przyczyną kryzysów, konfliktów zbrojnych i dyplomatycznych. Co oni chcą osiągnąć, zwłok nie wskrzeszą za to żywych do grobów wpędzają. Polski kościół i rząd są ślepi na skutki uboczne i cenę jaką płacą Polacy i Ukraińcy. Dlaczego policja pierdzi w stołki. Przecież są kolejne ofiary Katynia, PIS dokonał tego, otworzył ranę historyczną. Kaczyński sprawił że Katyń ożył, nie ożywił umarłych, ale wskrzesił wrogów Polski i zabrał na wojnę tłumy niewinnych ofiar Polaków i Ukraińców którzy pewnego dnia zrozumieją że… Czytaj więcej »