fbpx

Żołnierze Putina zdemolowali cmentarz ofiar zbrodni katyńskiej!


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Niedawno cały świat obiegły wstrząsające zdjęcia i relacje z masowej zbrodni na ludności cywilnej dokonanej w Buczy. Ofiary były torturowane, gwałcone i zabijane, oprawcy nawet nie próbowali zacierać śladów. Trudno oddać słowami przemyślania, które dominowały w związku z tą sytuacją. Mieszały się: złość, przerażenie, szok, niedowierzanie, połączone z chęcią rozliczenia katów. Okazuje się, że rosyjska armia przekroczyła kolejną granicę upadku człowieczeństwa, niszcząc cmentarz ofiar zbrodni katyńskiej!

Podwójna zbrodnia katyńska

Cmentarz Ofiar Totalitaryzmu w Charkowie został wzniesiony z inicjatywy Federacji Rodzin Katyńskich. Spoczywają na nim polscy oficerowie i cywile, pomordowani w wyniku stalinowskiego ludobójstwa. Na przestrzeni 50 lat władze ZSRR unikały odpowiedzialności za masowy mord, konsekwentnie zaprzeczając udziału w nim. Dopiero 13 kwietnia 1990 roku oficjalnie potwierdzono wstydliwy epizod rosyjskiej historii, określając to „jedną z ciężkich zbrodni stalinizmu”. Może się to w pierwszej chwili wydać nieprawdopodobne, ale armia Putina dodała teraz barbarzyński epilog do historii i zniszczyła część pomników na cmentarzu! Tym samym zbezczeszczono spokój ofiar. Agresorzy nie mieli żadnej litości, akt symbolicznego terroru wywołał olbrzymią bulwersację. Dokonano go prawdopodobnie w wyniku ostrzału artyleryjskiego. Na zdjęciach widać popękane płyty nagrobne i powywracane krzyże. Bombardowanie nekropolii, to kolejny dowód na całkowite zezwierzęcenie tej nacji. Choć chyba nawet to złe słowo. Nasi mniejsi bracia mogliby się poczuć urażeni, gdyby mieli świadomość porównywania z działalnością putinowców.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
6
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
7
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Za to zrobił Kaczyński Rosji się należy
Za to zrobił Kaczyński Rosji się należy
11 miesięcy temu

Sam bym nie wpadł na lepszy pomysł żeby dowalić polskiemu dziadowi

Kaczyński ożywił zbrodniarzy Katyńskich
Kaczyński ożywił zbrodniarzy Katyńskich
11 miesięcy temu

I bardzo dobrze ten przeklęty Smoleńsk i Katyń jego celebrowanie zabrało już setki tysięcy istnień ludzkich durnej walki pisowców z wiatrakami. jest przyczyną kryzysów, konfliktów zbrojnych i dyplomatycznych. Co oni chcą osiągnąć, zwłok nie wskrzeszą za to żywych do grobów wpędzają. Polski kościół i rząd są ślepi na skutki uboczne i cenę jaką płacą Polacy i Ukraińcy. Dlaczego policja pierdzi w stołki. Przecież są kolejne ofiary Katynia, PIS dokonał tego, otworzył ranę historyczną. Kaczyński sprawił że Katyń ożył, nie ożywił umarłych, ale wskrzesił wrogów Polski i zabrał na wojnę tłumy niewinnych ofiar Polaków i Ukraińców którzy pewnego dnia zrozumieją że… Czytaj więcej »