fbpx

Żona Sikorskiego Anne Appelbaum wątpi w zakażenie Trumpa, “kłamał wielokrotnie..”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Donald Trump zakażony covid19. Jest jednak kilku komentatorów, którzy nie do końca wierzą w prawdziwość tej informacji. Donald Trump oszukiwał kilka razy, więc dlaczego teraz nagle trzeba mu zaufać.

Anni Appelbaum, podważa te informacje i twierdzi ze nie do końca należy w nie wierzyć. Podaje w wątpliwość prawdziwość tej informacji. Na Twitterze rozpętała się dyskusja , ze może chodzić o zyskanie czasu. Według większości sondaży Trump z kretesem przegrał z Bajdenem ostatnią jedyna debatę. Cześć komentatorów uważa że chodzi o wzbudzenie społecznego współczucia dla osoby która jest zakażona. Inni wątpią aby amerykańskie służby specjalne mogły dopuścić do takiej sytuacji.

Instynktownie zastanawiam się, czy to prawda. Skłamał o tak wielu rzeczach …

– napisała dziennikarka

Jeszcze kilka dni temu Trump kpił z Bidena za noszenie maski. Dziś ma koronawirusa.

Oto Trump kpiący z Bidena za noszenie maski podczas debaty we wtorek. Udał się na tę debatę z Hope Hicks, która uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa. napisał amerykański polityczny komentator.

Amerykański przywódca na Twitterze potwierdził wcześniejsze doniesienia mediów, że test na Covid-19 dał pozytywny rezultat u jego doradczyni Hope Hicks.

Czytaj również Donald Tusk ośmieszył Trumpa. Poszło o podatki…

Trump długo przekonywał że koronawirus nie jest groźny. Ale jeżeli nie jest tak groźny to dlaczego sobie z nim nie poradził?

Czytaj również Szantaż polityczny: ,,Zasoby za Przyjaźń “.Amerykanie chcą dostępu do polskiej miedzi !

Stany Zjednoczone mają jak na razie najwyższy wskaźnik śmiertelności na koronawirusa ze wszystkich państw świata. W USA zmarło dotychczas już ponad 200 tys. mieszkańców.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments