fbpx

Awantura Lichockiej z Pospieszalskim. “Poskarżę się Jackowi”


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Posłanka PiS Joanna Lichocka osto skrytykowała poniedziałkowy program TVP “Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego, gdzie dyskutowano na temat walki z pandemią COVID-19. “Zwrócę się do Jacka Kurskiego o wyjaśnienia, jak to możliwe, że w TVP nadawany jest program atakujący walkę z epidemią, podważający politykę rządu w tej sprawie, podważający noszenie maseczek” – napisała na Twitterze Lichocka. – Każdy ma lepsze i gorsze dni. Mamy wolność słowa, chociaż pani Lichocka czasem o tym zapomina – odpowiedział w rozmowie z Faktem Pospieszalski.

Lichocka w negatywny sposób odniosła się do ostatniego wydania “Warto rozmawiać”. Goście Jana Pospieszalskiego oraz sam prowadzący krytykowali w nim działania rządu dotyczące walki z pandemią koronawirusa. Słowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, że “nigdy nie wrócimy już do normalności”, Pospieszalski nazwał “straszeniem”.

– Jak wiele z tych osób mogłoby żyć, gdyby nie lockdown podstawowej opieki zdrowotnej? Kiedy zaszczepieni lekarze zaczną z powrotem przyjmować pacjentów? I dlaczego medycy kwestionujący zasadność aktualnej polityki pandemicznej padają ofiarą postępowań dyscyplinarnych? – tak zapowiadano odcinek programu, który nie spodobał się damie z PiS.

Lichocka: Niedopuszczalne przekroczenie granic

Lichocka stwierdziła że “to kolejny raz, gdy coś takiego dzieje się w TVP”. “Niedopuszczalne przekroczenie granic” – skwitowała. Zapowiedziała też reakcję Rady Mediów Narodowych.

Pospieszalski odpowiada

“Każdy ma lepsze i gorsze dni. Mamy wolność słowa, chociaż pani Lichocka czasem o tym zapomina – powiedział publicysta w rozmowie z Faktem. Nie będę komentować jej słów, ponieważ nie chcę unieważniać wspólnych dobrych rzeczy, które zrobiliśmy razem wokół tematu katastrofy smoleńskiej – stwierdza Pospieszalski.

Zdaniem Pospieszalskiego, sytuacja związana z pandemią, wymyka się spod kontroli rządu

– Niepokoi mnie jednak fakt nadmiarowej liczby zgonów i rozwoju pandemii w Polsce. Uważam, że jako dziennikarz mam prawo o tym rozmawiać, o to się upominać w imieniu Polaków, a także patrzeć krytycznie na politykę ministra Niedzielskiego w temacie walki z pandemią. Obecnie nie wygląda to optymistycznie – stwierdza.

`

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
9
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
real
real
9 miesięcy temu

No cóż , tej pani wypada pokazać “palec Lichockiej ” ….