fbpx

Babcia Kasia – seryjna recydywistka znowu z zarzutami.


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Babcia Kasia jest bardziej pilnowana przez policjantów niż szefowa Strajku Kobiet, Marta Lempart. W dzień kobiet znowu została zatrzymana pod zarzutem napaści na funkcjonariuszy.

Babcia Kasia może liczyć na specjalne względy wykonujących polecenia Jarosława Kaczyńskiego funkcjonariuszy. Kilka dni temu pisaliśmy – Postrach władzy Zjednoczonej Prawicy, czyli “Babcia Kasia” dostała 7-osobową obstawę. Nawet pani prezydentowej nie towarzyszy w czasie zakupów taka obstawa.

Wśród zatrzymanych 8 marca była również Babcia Kasia.  Sylwester Marczak – rzecznik prasowy policji, poinformował, że zarzuty stawiane Babci Kasi to znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. 

Babcia Kasia czyli Katarzyna Augustynek jest stałą uczestniczką antyrządowych manifestacji i oczywiście stałym gościem na komisariatach. Podczas jednego z zatrzymań Kobieta uskarżała się na wyjątkowo brutalne traktowanie przez policjantów. Jeden z aktywistów występujący w jej obronie napisał “Rozebrano ją w obecności mężczyzn, obrażano i zastraszano” Zachowanie policji nazwała brutalną akcją. “Broniłam się, więc miałam wyginane palce, zaczęto mi zdejmować to, co mam pod spódnicą” – mówiła po uwolnieniu. Do zdarzenia doszło na komisariacie w podwarszawskim Piastowie.

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z Babcią Kasią z listopada ubiegłego roku. Dowiecie się państwo, jak zachowuje się policja pod rządami Jarosława Kaczyńskiego.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments