fbpx

Banaś prosi wolne media o komentarz w sprawie fałszywych maili o bombach i samobójstwie syna.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Ustalenia, które tutaj zostały przedstawione wynika jednoznacznie, że decyzje które zostały wydane 16 kwietnia 2020 roku przez pana premira nie miały podstawy prawnej – podsumował wyniki kontroli niewyborów Marian Banaś Szef NIK

Złożyliśmy zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez zarządy Poczty Polskiej i PWPW – oświadczył Marian Banaś. Chodzi o działania rządu w związku z przygotowaniem wyborów kopertowych zarządzonych na 10 maja 2020 roku. – NIK negatywnie ocenia proces przygotowania wyborów – powiedział prezes Banaś. Dodano, że jedyną jednostką uprawnioną do przygotowania głosowania była Państwowa Komisja Wyborcza.

“O komentarz poproszę was samych” – Banaś prosi niezależne media

Po przedstawieniu wyników kontroli szef NIK zabrał głos w sprawie fałszywych maili o bombach w siedzibie NIK i dzisiejszym prze dziwacznym doniesieniu jakoby jego syn miał popełnić samobójstwo. W obu tych przypadkach był to pretekst do wejścia służb specjalnych. Tym wystąpieniem na konferencji poświęconej kontroli decyzji Morawieckiego jednoznacznie dał do zrozumienia, że istnieje związek pomiędzy tymi wydarzeniami.

– Tak się dziwnie składa, że dwa dni temu dostaliśmy maila o podłożeniu bomby w NIK. Dziś był mail, że rzekomo mój syn ma popełnić samobójstwo. O komentarz poproszę was samych – powiedział Banaś.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments