fbpx

Bartosz Kownacki (PiS): “Jesteśmy aż tak bogaci, aby wspierać wschodnią filmówkę?”


Subksrybuj nas na Google News

Bartosz Kownacki, to polityk PiS, był sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Swoje mało błyskotliwe pomysły publikuje na Twitterze. Co tym razem wymyślił?

Kownacki narzeka, że na ekranie polskich telewizorów gości za dużo filmów i seriali zza wschodniej granicy. Polityk jest zdania, że źle to wpływa na budowanie wspólnoty i jedności narodowej w Polsce!

To nie pierwsze przebłyski intelektualne Kownackiego. Już wcześniej proponował, aby nie robić zakupów w sieci sklepów Carrefour, która zrezygnowała z reklamowania się w TVP. Powodem była homofobiczna nagonka stacji.

Bartosz Kownacki wypowiedział się także na temat galerii handlowych. Według niego galerie powinny wprowadzić opłaty za wejście na ich teren. Cena “wejściówki” miałaby wynosić 100 zł. Po okazaniu paragonu przy wyjściu z galerii kwota wróciłaby do konsumenta.

A Wy co sądzicie o pomysłach Kownackiego? Zgadzacie się z nimi? Może macie jakieś zastrzeżenia. Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Holandia ma dość! Będą konsekwencje retoryki Ziobro.

Sensacyjny nowy sondaż Ipsos. PiS nerwowo przebiera nogami!

Przemysław Czarnek znów szaleje! Atakuje uczelnie wyższe.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
3 lat temu

wszyscy członkowie w pisie mają jedną chorobę jest to syndrom psa wiernie i poddańczo służą swemu pany temu kurduplowi ale gryzą i szczekają na tych co pan każe i nie lubi ich