fbpx

Były człowiek Kaczyńskiego miażdży aparat PiS! “Gdzie się podziała ta wasza odwaga i odpowiedzialność?”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Były człowiek Prawa i Sprawiedliwości, Karol Rajewski skomentował sytuację na rynku paliw. Ceny na stacjach benzynowych biją rekordy, o czym przekonują się prywatni kierowcy, jak i firmy. Za chwilę przekonają się również Ci, którzy nie podróżują autami, ale robią wszelkie zakupy, od chleba zaczynając. “Gdzie się podziała ta wasza odwaga i odpowiedzialność? Ideały się sprzedały?” – pyta publicznie były burmistrz Błaszek z PiS.

“Oni chyba powariowali” – słyszeliśmy o cenie paliw w spocie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości w 2011.

Kaczyński przekonywał w nim, że państwo ma ogromny wpływ na ceny paliw, że wystarczy trochę politycznej odwagi. Dziś ceny paliw zaczynają bić rekordy, a „oszuści” z tamtych lat są przy władzy i „chowają głowę w piasek”, bo mogą się spokojnie wozić limuzynami – przygotowali się na to dając sobie olbrzymie podwyżki wynagrodzeń.

Panie Kaczyński, wybory wygraliście na takich właśnie kłamstwach, obsadziliście wasze „tłuste koty” przy dobrze płatnych korytach, a zmanipulowani Polacy finansują wasz prywatny folwark, który zrobiliście z Polski – i gdzie się podziała ta wasza odwaga i odpowiedzialność? Ideały się sprzedały? – zapytał Rajewski.

Ceny na stacjach paliw w Polsce

Udostępnij! Wspierasz tym Wolne Media!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments