fbpx

Były PiS-owski burmistrz położył Kaczyńskiego na łopatki! “Skur**syństwem jest to, co robicie ludziom w tym kraju”


8 comments, 8

Karol Rajewski, były burmistrz Błaszek z ramienia Prawa i Sprawiedliwości napisał otwarty list do prezesa Kaczyńskiego. W swoich rozważaniach mocno napiętnuje politykę wodza Jarosława. – Panie Kaczyński Stworzył Pan partyjny „grajdołek”, z którego śmieje się Europa. Polska była kiedyś symbolem wolności i solidarności-co dziś z tego symbolu zostało? – pisze w swoim liście i dodaje – Kres Pana nieudolnych dyktatorskich rządów jest bliski i wierzę głęboko, że przyjdzie taki dzień, w którym zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności za to, co zrobiliście milionom Polek i Polaków.

Panie Prezesie Kaczyński,

Po lewej, – Karol Rajewski, były burmistrz z PiS, Po prawej – jakby ktoś pytał – Jarosław Kaczyński

Piszę do Pana tradycyjnie na FB, bo chciałbym, żeby ta wiadomość, która z całą pewnością Pana ucieszy, dotarła do Pana bezpośrednio. Chciałem Pana poinformować, że Pana partia odniosła wielki sukces! Po moim głośnym wywiadzie w tygodniku Polityka, Regionalna Komisja Orzekająca przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Łodzi wykonała nałożone na nią zadanie i uznała mnie winnym naruszenia dyscypliny finansów publicznych… za popełniony przez mojego pracownika błąd w sprawozdaniu. Choć odstąpiono od wymierzenia kary, to czuje się jak złodziej bo ukradłem aż 0 zł. Niemniej jednak Gratuluję!!!! 1:0 dla Pana i Pana represyjnego państwa PiS, a właściwie państwa, które powinno się nazywać państwem Prezesa i Spółki.

Nie pisze do Pana, żeby prosić o zatarcie ukarania za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, ale żeby powiedzieć Panu, że to co robicie uczciwym ludziom w tym kraju, to jedno wielkie sku**ysyństwo.

Najpierw chcieliście, żebym był waszą marionetką do prowadzenia „brudnej” polityki na szczeblu lokalnym w ramach tzw „ Dobrej Zmiany”, która była tylko „ Dobrą Ściemą”, a potem Pana mierne, ale wierne „pachołki” wymuszali na mnie obsadzanie stanowisk w gminie „pisowskimi aparatczykami” i przyjeżdżali do mojego domu z biznesmenami, którym miałem umożliwić realizację „ śmierdzących” interesów w mojej gminie. Za krytykę „deformy” Zalewskiej zostałem wyrzucony z partii na antenie telewizji „narodowej”.

Potem zaczęły się kontrole, zastraszanie, głuche telefony, a gdy już przestałem być burmistrzem, to szybko zawarliście w powiecie sieradzkim koalicję z PSL, żebym nie znalazł pracy w promieniu 100 km.

Na domiar złego teraz zrobiono ze mnie oszusta i złodzieja, który okradł państwo na kwotę 0 zł, i co gorsza urządzono z tego niepotrzebną „szopkę” w Łodzi, której koszty (ponad 400 zł) będę musiał zwrócić na rzecz Skarbu Państwa. To jakaś paranoja. Panie Kaczyński, a może zamiast grillować uczciwych ludzi, którzy mówią „gebelsowskim” zapędom władzy głośnie NIE, zajmiecie się „tłustymi kotami” i „wałami” we własnych szeregach. Mnie ukarano za 0 zł, a jak donoszą media, prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie zakupu za 200 mln zł 1,2 tys. respiratorów od spółki należącej do handlarza bronią. Zdaniem prokuratury działania ministra i wiceministra zdrowia nie nosiły znamion czynu zabronionego, choć resort zdrowia nie odzyskał do dnia dzisiejszego ponoć 50 mln złotych. Panie Kaczyński, a kiedy KPRM, MSWiA i MAP odpowiedzą za wydatkowane środki publiczne w wysokości co najmniej 76 527 400 zł na wybory „kopertowe”, które się nigdy nie odbyły?

Panie Kaczyński, mógłbym tak wymieniać dalej, bo patologii w stworzonej przez Prezesa i Spółkę Polsce jest więcej, ale chciałbym tylko wiedzieć, kiedy osoby odpowiedzialne za te milionowe „wały” zostaną pociągnięte do odpowiedzialności?

Zauważyłem, że łatwiej jest Wam niszczyć uczciwych ludzi, a promować „miernoty” z peerelowską przeszłością, odznaczać swoich „przydupasów” którzy mają wyroki. Łatwiej Wam obsadzać w spółkach skarbu państwa mierne, ale wierne „tłuste pisowskie koty” za ogromne pieniądze, a polskim dzieciom dawać marne 500 zł, które starcza zaledwie na kilka dni, bo ceny żywności w sklepach, czy benzyny na stacjach benzynowych wzrastają w zastraszajacym tempie. Panie Kaczyński- stworzył Pan partyjny „grajdołek”, z którego śmieje się Europa. Polska była kiedyś symbolem wolności i solidarności-co dziś z tego symbolu zostało?

Podzielił Pan Polki i Polaków na lepszy i gorszy sort, zawłaszczył Pan media narodowe z których płynie kłamliwa propaganda, a teraz rozpoczął Pan proces niszczenia polskich samorządów.

Ruszył „pisowski walec” i powoli niszczy to, co było budowane przez mieszkańców i lokalne władze przez dziesieciolecia. Do samorządów trafia coraz mniej pieniędzy, a zadań przybywa. Wiedząc, że PiS nigdy nie przejmie samorządów w demokratyczny sposób, stosujecie metodę powolnego „ wykrwawiania” niepokornych samorządowców i ośmieszania ich w oczach mieszkańców. To co się dzieje w Polsce łudząco przypomina sytuacje sprzed i z czasów II wojny światowej, z tym wyjątkiem, że nie budujecie jeszcze obozów dla „ totalnej opozycji”.

Panie Kaczyński, jako katolik, Polak i były członek PiS przysięgam Panu, że będę walczył o wolną Polskę.

Uczynię wszystko, co w mojej mocy, żeby w naszym kraju zapanowała normalność, a ludzie tacy jak Pan nigdy więcej nie zawłaszczyli sobie wolności, o którą przelali krew nasi przodkowie. Kres Pana nieudolnych dyktatorskich rządów jest bliski i wierzę głęboki, że przyjdzie taki dzień, w którym zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności za to co zrobiliście milionom Polek i Polaków. Karol Rajewski członek Prawa i Sprawiedliwości w latach 2006-2016.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8 comments, 8

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
14
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 rok temu

Brawo, brawo, brawo nigdy nie popierałem tej partii. Tam pozostali przestępcy, łapówkarz, pedofil, malwersanci. Sąd przecież stwierdził, że PiS to zorganizowana grupa przestępcza, więc nic uczciwego tam nie powstanie. Jestem pewny, że już niebawem losy Polski się odwrócą , a oni zajmą miejsca w celach więziennych.

Meever
Meever
1 rok temu

Szacunek! 11. Przykazanie – NIE BĄDŹ OBIJĘTNY!

Karolak
Karolak
1 rok temu

Brawo. Szacun dla tego Pana. Trzeba rozbić mafie.

Zyndram z Maszkowic
Zyndram z Maszkowic
1 rok temu

Jak przez 10 lat był w partii i czerpał z tego korzyści to się nie odzywał. Jak go wyrzucili to teraz krytykuje.

współczesny Polak
współczesny Polak
Odpowiedź do  Zyndram z Maszkowic
1 rok temu

Masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, Zyndek. Jednocześnie masz problem ze zrozumieniem związku przyczynowo skutkowego. Faceta wywalili z tej wszawej partii, bo nie bał się krytykować działań jej członków. Napisałem członków choć powinienem użyć innego słowa na c.

Ja to Ja
Ja to Ja
Odpowiedź do  współczesny Polak
1 rok temu

Daleko miał do szkoły……

ZaRokMatura
ZaRokMatura
1 rok temu

Brawo. Pelen szacun. Ci ludzie po utracie wladzy musza koniecznie odpowiedziec za zniszczenie Polski. Patrzac na analizy ekspertow w kazdej dziedzinie naszej godpodarki mamy “raka zlosliwego”. Nie bedzie to jedno pokolenie by odbudowac nasza gospodarkie. Zniszczenia sa gorsze jak po 30 latach komunistow.

Endriu
Endriu
6 miesięcy temu

Psl to taka dziwka od pokoleń