fbpx

Były, prominentny burmistrz z PiS kaja się i prosi o wybaczenie! “Traktują naszą Ojczyznę jak prywatny folwark”


2 comments, 3 Udostępnienia

Karol Rajewski, były burmistrz Błaszek w latach 2014-2018 opublikował na swoim profilu na Facebooku przeprosiny wobec rodaków, za to, że przez 10 lat służył dobrej zmianie. – Mam ogromne wyrzuty sumienia, że wspierałem ludzi, którzy tak bardzo podzielili Polskę i Polaków – napisał.

O Rajewskim zrobiło się głośno w roku 2016, gdy po krytyce minister edukacji Anny Zalewskiej i przygotowanej przez nią reformy szkolnictwa został wyrzucony z Prawa i Sprawiedliwości. Potem były polityk PiS i samorządowiec wielokrotnie wypowiadał się publicznie, krytykując partię rządzącą.

Karol Rajewski, działącz PiS w latach 2006-2016

“Mam ogromne wyrzuty sumienia, że wspierałem ludzi, którzy tak bardzo podzielili Polskę i Polaków”

Idąc dziś w milczeniu, z „zakneblowanymi ustami”, pośród grobów czasem bezimiennych bohaterów, którzy niejednokrotnie w bardzo młodym wieku oddawali życie za naszą Ojczyznę, miałem ogromne wyrzuty sumienia, że jako Polak przez 10 lat byłem częścią „Dobrej Zmiany”, która okazała się zwykłą „Dobrą Ściemą”. Mam ogromne wyrzuty sumienia, że wspierałem ludzi, którzy tak bardzo podzielili Polskę i Polaków. Ludzi, którzy gardzą dziś drugim człowiekiem, a naszą kochaną Ojczyznę traktują jak własny folwark.

Przepraszam wszystkich rodaków, którzy spełnili swój obowiązek wobec Ojczyzny, składając na Jej Ołtarzu największy dar – swoje życie, za „Dobrą Zmianę”, która okazała się „Dobrą Ściemą”.

Podpisał, Karol Rajewski, członek Prawa i Sprawiedliwości w latach 2006-2016.

#RajewskiKomentuje IDĄC Today w milczeniu, z „zakneblowanymi ustami”, pośród grobów Czasem bezimiennych Bohaterów, którzy … Opublikowany przez Karola Rajewski-Burmistrz Błaszka 2014–2018 & nbsp; Sobota, 27 marca 2021


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
6
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina
Paulina
1 rok temu

Akurat.

MANO
MANO
1 rok temu

Każdemu kto opuszcza szeregi pis-u powraca rozum .Polecam przynajmniej tym ,którzy mają jeszcze odrobinę honoru i wahają się co zrobić tkwiąc w Brudnej partii szkodników pis-owskich .