fbpx

Cejrowskiemu zdjęli kolejny występ. Teraz w Irlandii. Wieszcz dobrej zmiany bezrobotny.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] D [/boombox_dropcap]

ziś w Irlandii w hotelu Radisson Blu w Dublinie, pojawi się Wojciech Cejrowski – polski komik (Komik- to popularna forma określania tego typu artystów na zachodzie). Niestety przysłowiowo pocałuje klamkę, gdyż na skutek protestów tamtejszej społeczności jego występ został odwołany.

Hotel wydał oświadczenie następującej treści.

To wydarzenie nie jest już organizowane w naszym hotelu z powodu obraźliwych treści, które są sprzeczne z naszym punktem widzenia jako hotelu. Ponieważ nie byliśmy tego świadomi w momencie rezerwacji, przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Działacze LGBT zarejestrowali internetową petycję domagając się odwołania występu Cejrowskiego. Autorzy protestu wybrali się na rozmowę z kierownictwem hotelu. Na spotkanie wzięli kilka materiałów z poprzednich występów artysty, oraz aktualne wyniki głosowania pod petycją. Hotel natychmiast po otrzymaniu tych informacji odwołał występ artysty. Prawdopodobnie Cejrowski jest już w drodze, kasę pewnie i tak weźmie bo hotel wygląda na uczciwy.

W PiSie totalnie odlecieli. 1643 loty HEAD, kręcili filmy o sobie, zapraszali gości. Rekordzistą A. Duda- 642 loty. Skromność i pokora?

Przygotowania pełną parą od lipca

Zaproszenie zostało wystosowane już lipcu. Zadbano o odpowiednią reklamę, aby zapełnić wysoka frekwencję. Hotel twierdzi że nie znał zaangażowania swojego gościa w działalność homofobiczną.

Jego poprzednie występy w Cork, Galway i Belfaście również były odwołane z tego samego powodu, czyli homofobicznych oraz islamofobicznych wypowiedzi Cejrowskiego.

Aleksandra Lojek jedna z organizatorek protestu w Irlandii, wyraziła swoje zaniepokojenie komikiem na antenie radia BBC Ulster. W programie Nolan Show, powiedziała że treść „nie jest nawet kontrowersyjna, to po prostu islamofobiczne i homofobiczne tyrady i demagogie”.

Pietrzak też narzeka

To już nie pierwszy wieszcz dobrej zmiany który dziwi się, że worek z zaproszeniami jest pusty. Jan Pietrak ochoczo korzystający z dotacji rządowych również ma żal, że go nie chcą.

Dojna zmiana wypłaciła 1 mln zł. Fundacji Jana Pietrzaka. Tak Pietrzak wraża się o Niemcach.

Pietrzak ma żal, że go nie chcą. “Co to za wolna Polska” Komentarze internautów, lepsze od tekstów Pietrzaka.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments