fbpx

Nieładne zachowanie działaczki “Lewicy” na antenie TVP poparła. Chce trybunału dla Tuska i Kopacz. Po wyborach pewnie dogada się z PiS.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] A [/boombox_dropcap]

nna Żukowska z SLD i Bartosz Kownacki z PiS byli gośćmi w TVP info. Podczas tego wywiadu stała się rzecz kuriozalna. Członkini SLD poparła działaczy pisowskich, wbrew temu co głosi przewodniczący partii. Jednym z głównych celów ma być odsuniecie PiS od władzy.

Dziś wieczorem w TVP INFO w programie u dziennikarki, która najczęściej ze wszystkich prezenterów wyśmiewana jest w internecie za mówienie nieprawdy, wystąpiła członkini SLD Anna Żukowska i Bartosz Kownacki z PiS.

Komisja ds. Vat zakończyła pracę i złożyła raport końcowy.

Rozmowa dotyczyła zakończenia prac komisji vatowskiej i raportu końcowego z jej prac. Przewodniczący komisji odczytując raport powiedział, że Donald Tusk, Ewa Kopacz, Jacek Rostowski i Mateusz Szczurek powinni stanąć przed trybunałem stanu za nieupilnowanie luki vatowskiej. Raport można podsumować jednym zdaniem. Mieli wiedzę a nic nie zrobili.

Jestem z PiS, -“nie proszę panią tu mieszkają normalni ludzie”. Działaczka PiS nie wpuszczona na klatkę schodową w bloku.

Opozycyjni członkowie komisji stwierdzili że raport – ” “zawiera stek pomówień, półprawd i kuriozalną rekomendację w sprawie postawienia przed Trybunałem Stanu byłych premierów i ministrów finansów za czasów koalicji PO-PSL”

Genowefa Tokarska (PSL-KP)  wskazała, że raport przedstawia “fałszywy obraz w zakresie podatku VAT i podstawowy, zasadniczy błąd dotyczący luki VAT-owskiej, na podstawie której został sporządzony i oceniony”. Jej zdaniem, “raport nie oddaje autentycznej sytuacji w podatku VAT i nie daje też odpowiedzi na podstawowe pytanie: co należy zrobić, żeby tej luki VAT-owskiej nie było, która przecież i dziś również istnieje”.

Ziobro totalnie się posypał. Nerwy wzięły górę. Mówił coś o westernach. Zapominał tekstu, mylił miejscowości, nazwiska.

Czas przedstawić raport w telewizji publicznej.

Tymczasem bohaterka naszego programu, dając do zrozumienia, że może poprzeć wniosek do Trybunału Stanu – powiedziała:

Jeżeli rzeczywiście tak jest, że rząd najpierw premier jeden, potem premier pani Kopacz wiedzieli o tych likach, o tym, że vat ucieka i nie przeprowadzili działań które nadzorowały by to w należyty sposób. Jeżeli rzeczywiście komisja a wierzę, że dokonała tego w sposób rzetelny znalazła takie dowody, no to oczywiście jest to powód do postawienia takiej tezy.

Twarz prowadzącej program nie skrywała zadowolenia z udanego polowania. Jeśli Pani Anna myśli, że dzięki tej wypowiedzi zyska choć jeden głos w urnie od widza TVP, to raczej się myli. Więc nie wiadomo dlaczego założyła, że komisja ds. vat działał rzetelnie jak opozycja nie zostawiła na nie suchej nitki.

W PiSie totalnie odlecieli. 1643 loty HEAD, kręcili filmy o sobie, zapraszali gości. Rekordzistą A. Duda- 642 loty. Skromność i pokora?

Dla przypomnienia i postawienia kropki nad “i” zacytuję szefa patii pani Anny Żukowskiej.

26.sierpnia.2019 Czarzasty o stawianiu Tuska i Kopacz przed Trybunałem Stanu: ” wniosek o postawienie polityków przed Trybunałem Stanu teraz, na sześć tygodni przed wyborami, to jest na sto procent polityczna robota

Papież Franciszek wykreślił “czerwoną zarazę” z nominacji kardynalskich, a nominował przyjaciela osób LGBT.

Wnioski pozostawiam, państwu i szefowi SLD.

AKTUALIZACJA 07.WRZEŚNIA 2019 – Przeprosiny Pani Anny Żukowskiej

Przeprosiny przyjęte, dziękujemy i pozdrawiamy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments