fbpx

Morawiecki znowu uciekał przed rolnikami [WIDEO]

Trwa trasa premiera po polskich miastach. Spotkania dotyczą praktycznych rozwiązań względem "Polskiego Ładu". Morawiecki niejednokrotnie narażał się polskim rolnikom. Tym razem Agrounia zaprotestowała. Policjanci postanowili ich ścigać po polu.


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Trwa trasa premiera po polskich miastach. Spotkania dotyczą praktycznych rozwiązań względem “Polskiego Ładu”. Morawiecki niejednokrotnie narażał się polskim rolnikom. Tym razem Agrounia zaprotestowała. Policjanci postanowili ich ścigać po polu.

“Polski Ład” to obecnie flagowy projekt Prawa i Sprawiedliwości, który ma na celu szereg reform. Zmiany mają być przeprowadzane na wszystkich płaszczyznach. W szczególności PiS chce reformować gospodarkę i politykę społeczną. Prezes Rady Ministrów postanowił wyruszyć w trasę, by propagować zmiany w środowisku rolniczym. Nie przewidział najprawdopodobniej reakcji ludzi, do których jechał. Agrounia postanowiła zagłuszyć przemówienia Morawieckiego. Interweniowała policja. Rolnicy skandowali: “chodź do rolników” i uciekali w pole. Wideo kompromituje politka i jest godne polecenia.

źródło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments