fbpx

Cholewiński powiedział na wizji co myśli o decyzji PiS, po czym rzucił papierami


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Michał Cholewiński z TVP Info miał nieoczekiwanie podpaść szefostwu stacji po tym, jak na antenie skomentował kwestię podjęcia przez Trybunał Konstytucyjny kwestię aborcji. Widzowie rządowej telewizji nie zobaczą już dziennikarza pod wodzą prezesa Jacka.

“Ja przyznam szczerze, nie będę odnosił się do sedna, sentencji, ani uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego, to nie czas i nie miejsce (…) ale ja nie rozumiem, i to jest moje oświadczenie, dlaczego TK w tym czasie – rozedrgania, poważnych innych problemów w Polsce, ale także niepokoju wielu ludzi, podjął tę sprawę i dopuszczono do tego, że to orzeczenie zapadło akurat w tym momencie. To jest moje oświadczanie i tego nie rozumiem” – podkreślił stanowczo Michał Cholewiński na antenie

Michał Cholewiński

Cholewiński miał dostać propozycję przeniesienia się do stacji TVP Polonia, gdzie zarabialiby odpowiednio mniej, jednak nie zdecydował się.

Wirtualne Media podają, że Cholewiński zwolnił się już z TVP. Onet natomiast informuje, że dziennikarz ma dołączyć niebawem do ekipy Polsat News, czego stacja jeszcze oficjalnie nie potwierdza.

Cholewiński zaczynał karierę jako reporter w łódzkim oddziale Telewizji Polskiej. W 2006 roku przeszedł do stacji TVN na to samo stanowisko. Dwa lata później został prowadzącym serwisów informacyjnych i jedną z najbardziej znanych twarzy stacji. W TVN 24 poznał swoją przyszłą żonę – Agatę Biały.

Wiosną 2014 roku dziennikarka przeszła do TVP, a kilka miesięcy później zrobił to także jej mąż. Cholewiński dołączył do zespołu TVP Info. Najpierw prowadził serwisy, ale z czasem powierzano mu kolejne role na ekranie. W lipcu 2016 roku relacjonował Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, a po odejściu Macieja Orłosia z “Teleexpressu” to właśnie Cholewińskiego wytypowano na najlepszego kandydata na jego miejsce.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments