fbpx

Co się dzieje z Putinem?! Nowe nagrania zbrodniarza rozpaliły sieć [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Informacje o tym, że stan zdrowia prezydenta Rosji nie jest najlepszy, pojawiają się w przestrzeni medialnej od jakiegoś czasu. U Putina zauważalne są ogromne zmiany w zachowaniu, widoczne już na pierwszy rzut oka. Specjaliści analizowali niedawno nagranie, na którym kurczowo trzymał się stołu, rozmawiając z ministrem obrony. Jednak kolejne materiały filmowe stawiają pod jeszcze większym znakiem zapytania, czy jest on w pełni świadomy tego, co robi i otaczającej go rzeczywistości.

Jedną z cech choroby Parkinsona jest drżenie rąk, w początkowych stadiach choroby ledwo zauważalne. Można je dostrzec zazwyczaj w fazie spoczynkowej. Kolejnymi charakterystycznymi objawami są problemy z poruszaniem – spowolnione, niezdarne ruchy. Specjaliści zwracają uwagę, że nogi Putina stały się bardzo chude, co wskazuje na gwałtowną utratę wagi lub zanik mięśni. Opuchnięta twarz może sugerować przyjmowanie silnych leków sterydowych. Do sieci wyciekł właśnie film z niedawnego spotkania z Łukaszenką. Prezydent Rosji prezentuje się na nim, jak wrak człowieka. Widzimy tam trzęsącą się prawą rękę, która jest później nienaturalnie zgięta w łokciu w trakcie chodu. Dochodzą do tego duże problemy z przemieszczaniem. Przejście krótkiego odcinka jest dla niego wyzwaniem – kroki są stawiane w sposób nieskoordynowany.

Dużo emocji wywołało też nagranie, kiedy Putin na jednej z konferencji oderwał się od rzeczywistości i zaczął obrysowywać długopisem… spinacz do papieru. Już na pierwszy rzut okaz widać nienaturalnie opuchniętą twarz i dziwną mimikę w trakcie zajęcia. Wśród pojawiających się możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy wymieniane jest połączenie braku snu, silnego stresu i mocnych leków. Inni sugerują, że zarejestrowane zachowanie to wynik zwykłego znudzenia. Jedno jest raczej pewne – sygnałów świadczących o oznakach chorobowych pojawia się coraz więcej, co rzutuje na wątpliwości wobec pełnej poczytalności Putina. Samo przyjmowanie mocnych środków farmaceutycznych może mieć ogromny wpływ na postrzeganie rzeczywistości. Alexandre Adler, specjalista od spraw rosyjskich, twierdzi, że włodarz Kremla dostaje codziennie końską dawkę leków, w skład której wchodzi około 10 specyfików. Mają one tłumić fizyczne obawy Parkinsona, ale nie zatrzymują poważnych zmian psychicznych. Pewną ciekawostką może być fakt, iż podobne objawy pod koniec życia miał Adolf Hitler.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MarianS
MarianS
2 lat temu

…to nie Parkinson to pomroczność jasna. Teraz będzie można wytłumaczyć wywołanie wojny w Ukrainie. Dostają baty, winny musi się znaleźć.

Polska i USA są winni zbrodni na Ukrainie
Polska i USA są winni zbrodni na Ukrainie
2 lat temu

Zaraz zaraz a gdzie są nowinki o synalku Bidena o Kawaśniewskim Balcerowiczu Sorosie. Nie będę cytować każdego kryminalisty USA ale wystarczy przytoczyć słowa Balcerowicza. Otóż Pewnie niewielu wie a może to łatwo sprawdzić w sieci że Balcerowicz miał zostać premierem Ukrainy. Wiele razy oficjalnie mówił w mediach i jako doradca rządu Poroszenki że chce wprowadzić na Ukrainie stan z lat 90 tych w Polsce. A co wtedy było w Polsce ? Bieda, narodziny różnych mafii powiązane z politykami ponieważ był to efekt dzikiej prywatyzacji. Ukraina została skierowana na taki sam tor przez polityków głównie Polskich i kryminalistów bankierów USA którzy… Czytaj więcej »

Boruta
Boruta
2 lat temu

Właśnie nie trzymajcie za to kiełbasianych kciuków. Bo jeśli to jest prawda, może on nie mieć nic do stracenia, a wtedy czerwony guzik pójdzie w ruch. Chyba że to kogoś tu urządzą ?

Kulawy emeryt i kałboje dzikiego zachodu
Kulawy emeryt i kałboje dzikiego zachodu
2 lat temu

Co się dzieje z Kaczyńskim kolanem czy to nie objawy opętania przez kałbojów czyt. pastuchów bydła dzikiego zachodu ?! Nowe nagrania zbrodniarza rozpaliły sieć jak powija mu się nóżka gdy wstaje z łóżka. Kaczyńskie kolano samo się zgina niezależnie od woli właściciela. Czy jest to objaw schizofrenii czy nerwicy natręctw chęci wymordowania jak największej liczby emerytów rencistów przewlekle chorych, hospitalizowanych różnych grup wiekowych w tym dzieci. Kulawy emeryta to zagrożenie na takim stanowisku. Kałboje cuchnący bydlęcym nawozem nie wstyd wam wykorzystywać starego kulawego niespełna rozumu dziadka do ataków terrorystycznych i pomagać mu w zemście. I kto pada ofiarą jego zemsty… Czytaj więcej »

Co ma piernik do wiatraka
Co ma piernik do wiatraka
2 lat temu

PIS wykręca się jak zwykle i struga wariata, a kto wygrał wybory kto rządzi w Polsce ? Może to Putin jest prawdziwym prezydentem Polski ? Co to jest do jasnej ciasnej że wszyscy winni tylko nie PIS. Jak zaczęli napierniczać to końca nie widać. Klimat winny, wirus winny demografia winna, Niemcy winne, Chiny winne, Rosja winna, można tak wymieniać jak litanię ale poddaje się nigdy nie lubiłem litanii bardzo stresogenne zajęcie dla masochistów. A kto niewinny ? Korporacje USA niewinne, Biden i jego syn niewinni, NATO ależ absolutnie to organizacja dobroczynna i oczywiście niewinne. Bill Gates niewinny, Szumowski niewinny, Niedzielski… Czytaj więcej »