fbpx

Emocjonalny wpis płk. Mazguły. “Spadło na nas pis-owskie Auschwitz”


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Płk. Adam Mazguła odniósł się do śmierci młodej kobiety, która zginęła, ponieważ Trybunał Julii Przyłębskiej zaostrzył przepisy aborcyjne. – Kaczyński, ty genie mordercy! Lekarze na usługach narodowo-socjalistycznej PiS-partii fanatyków religijnych, zamordowali młodą kobietę, bo nie ratowali jej, a czekali na narodziny martwego płodu. Teraz prokuratura przestępcy generalnego kraju stwierdzi, że umarła zgodnie z prawem – napisał Mazguła w emocjonalnym wpisie.

Kaczyński, ty genie mordercy!

Lekarze na usługach narodowo-socjalistycznej PiS-partii fanatyków religijnych, zamordowali młodą kobietę, bo nie ratowali jej, a czekali na narodziny martwego płodu. Teraz prokuratura przestępcy generalnego kraju stwierdzi, że umarła zgodnie z prawem.

Tak, jak zgodnie z prawem PiS morduje ludzi innej wiary na granicy z Białorusią.

Tak wygląda oswajanie narodu z bezwzględną przemocą i przygotowanie PiS-służb ukradzionych państwu do stosowania nieludzkich procedur faszystowskiego nowego ładu. Po tym już tylko nowe Auschwitz, które przecież „nie spadnie z nieba”.

Tym razem polskie, PiS-owskie Auschwitz przeciwko całemu cywilizowanemu światu i wstyd, wielki narodowy wstyd na pokolenia Polaków.

Jak kiedyś Hitler w Niemczech, tak teraz Kaczyński dożyna polską demokrację, patrząc jej prosto w oczy. Z bezczelnym uśmieszkiem na brudnej, zaspanej twarzy zdaje się mówić: I co mi zrobicie, to ja panuję nad tą większością samoudręczonego fanatyzmem narodu, świętego brakiem tolerancji i wykształcenia, parafialnych owieczek ofiarnych, zakłamanych rasistów, złodziei i donosicieli, którzy szukają codziennie, kogo by tu powiesić na krzyżu. To narzędzie śmierci mają przed oczyma wszędzie, w domu, w szkołach, na ulicach i w urzędach, na szczytach wzniesień i gór, w miejscach śmierci, pamięci i zagłady.

PiS masowo morduje ludzi każdej odmienności, policyjnymi pałami, odmawiając leczenia, drogimi lekami, zaszczuwając słabych psychicznie, morderstwami w więzieniach ludzi w aresztach wydobywczych bez zarzutów… PiS morduje przyrodę, polski przemysł i przedsiębiorczość, czyste powietrze i zwożąc śmieci z całego świata. Tak, zgodnie z kościelną zasadą, PiS czyni sobie ziemię poddaną. Nie ma przy tym kłamstwa, które nie jest w stanie wygłosić Morawiecki i nie ma dziedziny, której PiS nie jest w stanie okraść.

Jeśli dzisiaj czytelniku się nie sprzeciwiasz tej klęsce Polaki i Polaków, to albo jesteś niewyobrażalnie głupi, że łykasz bezkrytycznie PiS-totalną propagandę sukcesu okupantów, korzystasz z rabunku naszego kraju, albo jesteś totalnie tchórzliwym niewolnikiem genów ludobójcy z Odessy. Adam Mazguła


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
15
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
***** *** i Konfederację
***** *** i Konfederację
1 rok temu

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!

Niebać P✝SS i faszystów z konfederacji!!!
Niebać rzymskie klechy!!!!
Niebać P✝SSlam, Konfederację i ich niedorozwiniętego sutenera zwanego sufenerem!!!