13 comments, 14.7k
S

potkania gangsterów z premier Szydło i ministrem Macierewiczem Superwizjer TVN opublikował reportaż o członkach grupy przestępczej zajmującej się napadami, sutenerstwem wymuszeniami, pobiciami i handlem narkotykami.

Grupa działa na terenie trójmiasta i podaje się za nacjonalistyczną, neonazistowską organizację. Skupia ona recydywistów z wyrokami za pobicia, handel narkotykami i nielegalne posiadanie broni. Przywódcą tej grupy jest zdaniem dziennikarzy Olgierd L. Mieszka w willi w Warszawie, która warta jest ponad 20 milionów złotych.

Dzięki byłemu członkowi tej grupy, dziennikarze mogli dowiedzieć się wszystkiego o grupie i jej strukturze dowodzenia i tego skąd i jak czerpie korzyści. Grupa zajmowała się pobiciami na zlecenie, podpalaniem aut, napadami, sutenerstwem, narkotykami, wymuszeniami i haraczami. Głównym źródłem dochodów grupy były “domówki”, czyli pracujące w wynajmowanych mieszkaniach prostytutki. 

Mafia działa jak doskonale naoliwione przedsiębiorstwo. Jej członkowie jeżdżą motocyklami. Na skórzanych kurtkach mają jednakowe logotypy i dystynkcje. Zawierają znajomości ze znanymi osobami w tym sportowcami, politykami i biznesmenami. Bez problemów poruszają się po sejmie.

Rozwalili przemysł zbrojeniowy żeby związki zawodowe były cicho. Będą “rządzić” dalej.

Były gdański policjant przyznał, że Olgierd L – przywódca gangu jest wyjątkowo niebezpiecznym i brutalnym przestępcą. Odsiedział już kilka lat w więzieniu za napady.

Spotkanie bandytów z premier Szydło i ministrem Macierewiczem

Olgierd L. piął się w górę, mówiono że ma układy w sądach i układy z politykami. W 2016 roku w budynku polskiego Sejmu uczestniczył w spotkaniu z prezesem Ruchu Narodowego posłem Robertem Winnickim.

szydło

Premier Szydło wraz z ministrami spotyka się z przestępcami i nazistami. – To zorganizowana grupa przestępcza. – – video @ManOfWorseSort

Opublikowany przez PiSexit Sobota, 16 listopada 2019

Były policjant opowiedział, że liderzy grupy starają się docierać do osób z różnych środowisk”. – Sportowców, środowisk kombatanckich, działaczy politycznych – wyliczał.

Oto jak PiS zdobywa wyborców. Macierewicz zainicjował budowę prawie skończonego komisariatu.

W 2017 roku członkowie Bad Company pojechali do zniszczonej przez wichurę pomorskiej miejscowości Rytel. Na zdjęciach z tej miejscowości można zobaczyć między innymi Sławomira K. i Bartosza L., którzy brali udział w bójce zakończonej śmiercią “Zachara”. W tym samym czasie miejsce katastrofy wizytowała ówczesna premier Beata Szydło. Film z tego przypadkowego spotkania nagrał Sławomir K ps. “Sero”.

Dziennikarze odkryli, że Olgierd L. zamieszkuje na warszawskim Mokotowie w willi wartej około 20 mln zł. Jej właścicielem jest jego długoletnia znajoma. Jest to znana kontrowersyjna bizneswoman EWA D, która działa w branży nieruchomości.

Źródło Superwizjer TVN

Skiba drwi z aktorów udzielających się w mediach publicznych. Po płycie “Antoni wzywa do broni” cenzura TV podziękowała mu za współprace

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

13 comments, 14.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
10
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
33
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

13
Dodaj komentarz

avatar
4 Komentarze do wątków
9 Odpowiedzi do wątków
0 Obserwujący
 
Najczęstsze reakcje komentarza
Najgorętszy wątek komentarza
13 Autorzy komentarzy
slazak1962slazak1962slazak1962felek 54felek 54 Najnowsze komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Biskup
Gość
Biskup

Błędy ortograficzne jakby autor nie miał zdanej matury z polskiego. Niestety, skala tych błędów powoduje, że miałem odczucia, że artykuł jest niewiarygodny, jest prymitywnym hejtem. Poczekam aż materiał znajdzie potwierdzenie w wiarygodnych portalach/gazetach.

Ela
Gość
Ela

To zerknij na źródło. Tylko że tego w TVP nie zobaczysz , a pewnie dla ciebie tylko to jest wiarygodne

Papież
Gość
Papież

No tak faktycznie jak biskup, Ksiądz dumał dzieci powiesz, że to “małe prostytutki” i atak na kościół

Gosc
Gość
Gosc

Tu nie bledy sa wazne chodzi o to co sie dzieje w POLSCE a dzieje sie bardzo zle. . Potwierdzenie ?? nie bedzie pojdzie pod dywan.

slazak1962
Gość
slazak1962

Rzecz jasna, błędy nie przynoszą chwały autorowi artykułu, jednak nie widzę żadnego związku pomiędzy ilością błędów a wiarygodnością tekstu. Opinia typu: “… jest prymitywnym hejtem.” w połączeniu z obejrzeniem filmiku, w którym premier i minister obrony narodowej witają się z gangsterami, daje powody do zastanowienia się nad obiektywizmem osoby ją formującej.

Aldo Rain
Gość
Aldo Rain

Może to rzuci nowe światło na morderstwo Prezydenta Adamowicza …

Bogusław Masliński
Gość
Bogusław Masliński

A czym się różnią rządzący III RP od gangsterów. Al. Kapane to pionek wobec nich.

felek 54
Gość
felek 54

Al Capone… 🙂

slazak1962
Gość
slazak1962

Filmik stanowi kolejne potwierdzenie wyjątkowego profesjonalizmu służb dbających o bezpieczeństwo osób rządzących Polską.

Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów