fbpx

Giertych do Ziobry: Zbyszku, szykuj się na pierdel, będziesz sławny


3 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Roman Giertych przygotowuje wniosek do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze dotyczący popełnienia przestępstwa przez kierownictwo polskiej prokuratury. – Zarzucamy popełnienie zbrodni przeciwko ludzkości. Przyszedł czas sprawiedliwości – powiedział w TVN24. Dodatkowo mecenas postanowił skierować kilka ciepłych słów bezpośredni do “Zbyszka” Ziobry na Facebooku.”- Szlifuj angielski i głowa do góry! Przynajmniej będziesz sławny. Poszukaj sobie tylko jakiegoś dobrego obrońcy” – pisze Giertych.

“Zbyszku jedziemy do Hagi!”

Ależ mi przedwczoraj drogi panie Ministrze łzy napłynęły do oczu, gdy przeczytałem komunikat twojej przesławnej lubelskiej prokuratury! Nie mogłem w niego uwierzyć. Tyle godzin od wielu tygodni zastanawialiśmy się z kolegami adwokatami jak w prosty sposób przedstawić Prokuratorowi Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, że nie możemy ścigać zbrodni zamykania niewinnych ludzi przed polską prokuraturą, bo ją sprywatyzowałeś. Niby wszyscy to wiedzą i jest to oczywiste (szczególnie po zawiadomieniach NIK w sprawie Funduszu Sprawiedliwości), ale musielibyśmy dziesiątki spraw opisać i dowodów załączyć, a ty jednym ruchem nam ten problem rozwiązałeś!

mec. Roman Giertych, Zbigniew Ziobro

Grożenie zatrzymaniem adwokatowi, który prowadzi sprawę o tysiąc nielegalnych zatrzymań w dniu, w którym ogłasza, że ją rozpoczął pod pretekstem, że już rok prokuratura rozważała tę groźbę, jest największym prezentem jaki w moim życiu zawodowym otrzymałem od przeciwnika. Zaprawdę łzy wdzięczności to minimum jakim mogę wyrazić swoje podziękowanie. Z drugiej strony w gruncie rzeczy wyrażona w tym komunikacie twoja wola spotkania ze mną odpowiada i mojemu oczekiwaniu. Drobna jest tylko różnica, że ty chcesz się widzieć w Lublinie, a ja w Hadze…

Zapewniam Cię jednak, że już niedługo będziesz wolał spędzać swój czas w Hadze, niż w podrzędnej dla Warszawy dzielnicy Białołęka, co niechybnie cię czeka po zakończeniu waszych żałosnych rządów. Przecież wiesz, że po waszym upadku będziemy musieli zacząć od zera…Jeszcze mi więc za tę Hagę podziękujesz! Tak więc szlifuj angielski i głowa do góry! Przynajmniej będziesz sławny. Poszukaj sobie tylko jakiegoś dobrego obrońcy.

Niestety w Polsce jest tylko jeden obrońca z uprawnieniami do stawania przed MTK – mec. Mikołaj Pietrzak, który nie będzie po twojej stronie sporu ? Jeszcze jest druga osoba, która ma doświadczenie przed MTK, gdyż reprezentowała przed nim rząd – prof. Artur Nowak-Far, ale on już napisał opinię, że można was ścigać przed MTK, więc twojej sprawy nie przyjmie. Poproś jakiegoś obrońcę z Serbii. Oni mają doświadczenie. Twój pamiętający, Roman.

PS. Wszystkich którzy zostali zatrzymani od roku 2015 z powodów politycznych proszę o kontakt na adres mtkzgloszenia@gmail.com lub przez stronę FB- MTK Zgłoszenia. Informacje będą objęte tajemnicą adwokacką, a zgodnie z zapewnieniami biura prokuratora MTK również tajemnicą trybunału.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
15
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
1 rok temu

Bravo panie Romanie. Tak trzymać! Miejmy nadzieję, że reszta pis bolszewików wcześniej lub później odpowie za to co uczynili temu państwu.

Salomon
Salomon
1 rok temu

Drogi panie Mecenasie, mam małą prośbę – gdy panowie uporają się już ze złożeniem skargi na Ziobrę i Święczkowskiego, proszę o napisanie podobnej dla Morawieckiego, Dudy, Kaczyńskiego, Kamińskiego i Błaszczaka, oskarżając ich o ludobójstwo, które w tej chwili sięga już setek ofiar, a za kilka tygodni mogą to być już tysiące. Polska granica to cmentarzysko panie Mecenasie, więc kto jak kto, ale panowie mogą coś na to poradzić, stawiając przed Trybunałem Karnym W Hadze tych bezdusznych hipokrytów.

Jurek
Jurek
1 rok temu

Taki wpis robi dzień???