fbpx

Tak Kaczyński oklaskiwał przewodniczącego PO. Niemożliwe? A jednak! [VIDEO]


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński od lat mówi o sobie, że jest najbardziej propolskim politykiem w Polsce, co często nie idzie w parze z rzeczywistością. To przecież głównie dzięki prezesowi PiS, Donaldowi Tuskowi niesprawiedliwie przypina się łatkę “niemca” – polityka “proniemieckiego”. Tymczasem przed laty prezes PiS Jarosław Kaczyński bił Tuskowi gromkie brawa, podczas gdy ten obwiniał publicznie Niemcy za II wojnę światową i jej skutki.

“Niemcy są odpowiedzialne za wszystkie skutki II wojny światowej” – stwierdził niegdyś Tusk, który zebrał gromkie brawa od parlamentarzystów wszystkich partii, w tym od prezesa PiS, który od lat udaje “głupa” w sprawie Tuska.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Antybóg Antychryst
Antybóg Antychryst
1 rok temu

Kaczyński łże jak bura suka. Po pierwsze PIS zgadza się na unijne dyrektywy mające destrukcyjny wpływ na gospodarkę Polski i dobrostan społeczeństwa. Powtórzę zachód współpracuje z PIS i nie jest prawdą że całe zło to robota Niemiec czy USA. PIS ich oskarża ale sam wrowadza dyktaturę ponieważ dzięki temu zachowa władzę poprzez zaostrzenie lub wręcz zniesienie wielu praw w życiu społeczno gospodarczym. Obecnie zyskuje tworząc państwo totalitarne oparte na monopolu władzy i przejęciu gospodarki państwowej z sektorem prywatnym co krótko i zwięźle można nazwać IV rozbiorem Polski. To co dziś robi złodziej Morawiecki i Kaczyński pozazrościli by im dyktatorzy. Dlaczego… Czytaj więcej »