fbpx

[HIT] Pereira kaja się przed Grodzkim. “Wyraziłem błędną opinię, nie zrozumiałem…”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Samuel Pereira, szef portalu tvp.info, przeprasza marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Chodzi o tweet, w którym Pereira “wyraził błędną opinię, że Marszałek Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę”.

Samuel Pereira przeprasza marszałka Tomasza Grodzkiego

“Wyrażam ubolewanie, że 20.12.2019 r. opublikowałem na Twitterze wpis, w którym wyraziłem błędną opinię, że marszałek Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł” – czytamy we wpisie Pereiry w mediach społecznościowych.

Nie zrozumiałem po prostu

“Wyrażone przez mnie zdanie wynikało ze złego zrozumienia publikacji medialnych” – zaznaczył Samuel Pereira.

Samuel Pereira, Marszałek Tomasz Grodzki

Powodem “ubolewania” ze strony Samuela Pereiry jest wpis, w którym napisał on, że: “Senator Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł. Wg niego nie ma problemu… bo stało się to w gabinecie prywatnym, a nie w szpitalu. Jak to możliwe, że nadal jest marszałkiem?“.

Wpis Pereiry spotkał się z reakcją ze strony Tomasza Grodzkiego. Wirtualna Polska jako pierwsza poinformowała, że marszałek Senatu złożył pozwy przeciw szefowi “Gazety Polskiej” Tomaszowi Sakiewiczowi oraz dziennikarzom mediów publicznych – m.in. szefowi portalu TVP Info Samuelowi Pereirze.

Zdecydowałem się podjąć kroki prawne w obronie swojego dobrego imienia. To próba ataku na mnie i przykrycia spraw, które dotykają rządzących – mówił w programie “Newsroom WP” marszałek Tomasz Grodzki. – Nigdy od nikogo nie żądałem pieniędzy – zapewnił.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments