fbpx

Hołownia wystartuje z Tuskiem. “Indywidualny start byłby proszeniem się o problemy i nasze i całego bloku opozycyjnego” [VIDEO]


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Michał Kobosko, pierwszy wiceprzewodniczący Polski2050 w rozmowie z Wyborczą przyznał, że “indywidualny start w wyborach parlamentarnych byłby proszeniem się o problemy całego bloku opozycyjnego”. Przyznał tym samym, że jedynym racjonalnym rozwiązaniem jest wspólny blok. Wiele sondaży wskazuje, że idea wspólnego startu daje realną możliwość pokonania Jarosława Kaczyńskiego i pożegnanie dyktatury w Polsce.

Przypomnijmy, że do tej pory partia Hołowni, jak i sam lider, byli powściągliwi w temacie wspólnych wyborów. To Donald Tusk od miesięcy przekonuje, że jest absolutnym zwolennikiem takiego rozwiązania, mimo, że to Platforma jako największa partia traci najwięcej, biorąc pod uwagę partykularny interes polityczny. Teraz do głosu przewodniczącego Platformy dołącza lider Polski 2050, Michał Kobosko.

“Przede wszystkim pokonać PiS”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Na dewotów nie głosuję
Na dewotów nie głosuję
1 rok temu

Pamiętam dyskusję Wojciecha Cejrowskiego z Krzysztofem Hołownią. Bardzo dobrze ją zapamiętałem i nigdy na Hołownię nie zagłosowałbym ponieważ wykazał cechy dewoty przez co dyskusja z nim zamienia się kłótnie właśnie z powodu jego pobożności. Jak wszyscy wiemy religia to jedna z najczęstszych przyczyn konfliktów i podziałów. Wystarczy “wiara” a cała logika o obiektywność bierze w łeb. Najpierw Hołownia musi zadeklarować swój dystans do spraw kultu religijnego i traktować sprawy w sposób racjonalny a nie z punktu widzenia “wiary”. Mamy wystarczającą ilość dewotów w rządzie Morawiecki Duda kaczyński Szydło Terlecki główni liderzy i ministrowie nie mają połowy mózgu bo zajmuja ją… Czytaj więcej »