fbpx

Juli Briskman ponownie pokazała Trumpowi środkowy palec !!! Trump Traci w sondażach.


179
Subksrybuj nas na Google News
J

uli Briskman, która niegdyś pokazała środkowy palec w stronę kolumny samochodów wiozącej Donalda Trumpa, wygrała ,z ramienia Demokratów lokalne wybory w Wirginii.Demokraci , poraz pierwszy od dwóch dziesięcioleci przejęli kontrolę  nad stanem. To pachnie  porażką…Czyżby Amerykanie mieli już dość  Trumpa ? Czy Wirginia będzie prognozą przegranej Trumpa?

,,Krew się w niej zagotowała”

Kiedy wyprzedzała ją kolumna samochodów Donalda Trumpa, nie mogła się powstrzymać i wykonała wobec prezydenta USA wyjątkowo obraźliwy gest. Jej zdjęcie szybko obiegło internet…

Juli Briskman mówi, że 

,, krew się we mnie zagotowała, kiedy zobaczyłam  kolumnę rządowych samochodów, co oznaczało, że  Trump znowu jest na cholernym polu golfowym”;.

Juli Briskman, lat 50, jechała obok Trump National Golf Club w Sterling w Wirginii, kiedy zauważyła kolumnę prezydencką  i zdała sobie sprawę, że jest to okazja, której nie może przegapić.

Podnosząc lewą rękę, pani Briskman pokazała Trumpowi  środkowy palec …i została uwieczniona przez fotografa podróżującego  z prezydentem….

Wizerunek ten był szeroko rozpowszechniany w mediach społecznościowych i pojawiał się na nocnych pokazach komediowych, ale w rezultacie pani Briskman straciła pracę związaną z marketingiem i komunikacją w AkimaLLC – współpracownikiem rządu Trumpa.

Po podjęciu decyzji o powiadomieniu działu HR Akimy o tym, co się stało, pani Briskman została wezwana na spotkanie i dowiedziała się, że złamała politykę firmy w zakresie mediów społecznościowych, wykorzystując zdjęcie profilowe na Twitterze i Facebooku.

“Zasadniczo, nie możesz mieć “lubieżnych”; lub “obscenicznych”; zdjęć na  kontach w  mediach społecznościowych. Więc nazywali go “obscenicznym”

“Powiedzieli: “Odcinamy się od ciebie” -i jeszcze tego samego dnia została wyrzucona z pracy.

Pani Briskman powiedziała, że jej konta w mediach społecznościowych mają charakter osobisty i nie określają, gdzie pracuje, ale pracodawcy uznali, że może to mieć negatywny wpływ na działalność gospodarczą firmy , która jest kontrahentem rządu i wykonuje dla niego zlecenia.

Pomimo jej zwolnienia z pracy, zwolenniczka demokracji powiedziała, że nie żałuje swojego przejawu buntu.

“To było tak , Jestem tu ,jadę na na rowerze. Nie mogę nic. Nic, prawda?”; . “To jedyna rzecz, jaką musiałam zrobić żeby wyrazić swoje zdanie. Nie chciał mnie usłyszeć przez kuloodporną szybę. . . . Więc tak właśnie mogłam powiedzieć to, co chciałem powiedzieć, prawda?”

“Pod pewnymi względami, radzę sobie lepiej niż kiedykolwiek,”; powiedziała. “Jestem zła z powodu tego, gdzie jest teraz nasz kraj. Jestem przerażona. To była dla mnie okazja, by coś powiedzieć. 

“Sweet justice. – Słodka sprawiedliwość”

 Juli Briskman, straciła pracę po tym, kiedy pokazała Trumpowi środkowy palec…

Teraz wygrała wybory i zasiada w zarządzie hrabstwa

Pokonała kandydata Republikanów w wyborach do Rady Hrabstwa Loudoun w wyborach stanowych w Wirginii .Było to jedno z kilku ważnych ze zwycięstw Demokratów w wyborach  stanowych.

Zdjęcie Juli Briskman pokazującej środkowy palec Trumpowi podczas jazdy  było  częścią jej kampanii. Briskman będzie reprezentować swoją dzielnicę w hrabstwie Loudoun, niedaleko Waszyngtonu, po pokonaniu obecnego kandydata republikaninów.

 Zdobyła 52 proc. głosów. Amerykańskie media odnotowują ten fakt i przypominają słynne zdjęcie sprzed dwóch lat.

“Briskman powiedziała we wrześniu 2018 r. , że doświadczenie związane z utratą pracy ze względów politycznych pobudziło ją do ubiegania się o urząd i odrzuciła przekonanie, że osoba prezydenta jest z natury godna szacunku.

“Dostałam informację zwrotną, że ludzie mówią,;Powinnaś szanować prezydenta. Nawet jeśli nie podoba ci się to, co robi, nie powinnaś okazywać takiej pogardy”;, powiedziała Briskman.”I po prostu się z tym nie zgadzam i uważam, że Konstytucja przyznaje mi ten przywilej. “

“I po prostu się z tym nie zgadzam i uważam, że Konstytucja przyznaje mi ten przywilej. “

“Odwróciła się od prezydenta, została zwolniona, a teraz wybrana”- powiedziała na Twitterze profesor prawa Jennifer Taub- “Słodko. “
Zarząd jako organ administracyjny  hrabstwa  obejmuje swoim nadzorem Trump National Golf Club Washington D. C. , który znajduje się w Potomac Falls w Wirginii.

“Czyż to nie słodka sprawiedliwość?”

Demokraci po raz pierwszy od ponad dwóch dziesięcioleci przejęli kontrolę zarówno nad senatem  w Wirginii.

Również we wtorek w Wirginii wybrano pierwszego muzułmańskiego senatora stanowego. Ghazala Hashmi, demokrata, skoncentrował swoją kampanię na poprawie edukacji w państwie, aby pokonać republikańskiego kandydata. Hashmi powiedział : “Dziękuję wam wszystkim, którzy, niezależnie od partii, chcą zbudować silniejszą, bezpieczniejszą i sprawiedliwszą Wspólnotę Narodów”;.

Hashmi był również jednym z kilku kandydatów wybranych na stanowiska państwowe w Wirginii, który był orędownikiem reformy bezpieczeństwa broni. Grupa rzecznictwa Everytown for Gun Safety stwierdziła, że kandydaci, którzy popierają bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące broni, stanowią obecnie większość w Izbie i Senacie Wirginii, przede wszystkim dlatego, że demokraci stanowią obecnie większość w państwie.

Wirginia, która graniczy z Waszyngtonem, tradycyjnie jest konserwatywna – wybierała republikańskich kandydatów w każdych wyborach prezydenckich od 1968 do 2004 roku, według Washington Post.

Z dnia na dzień gubernator Virginii, Ralph Northam, ogłosił: 

“Jestem tu, by oficjalnie ogłosić dzisiaj, 5 listopada 2019 roku, że Virginia jest  niebieska. “  

Wszystko stanęło na głowie… 

ale jak widać Julie Briskman radzi sobie w każdej sytuacjii.. ale poważnie

Czyżby Amerykanie  mieli dość Trumpa  i rozglądają się  za nowym prezydentem ? Nasz rząd zapatrzony w Trumpa może się nieźle przeliczyć ! Konsekwencje krótkowzroczności  poniesiemy  wszyscy…


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

179

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments