fbpx

Kaczyński zaśpiewa z Kukizem? “Powiedział, że ładnie śpiewam. Całkowicie pozyskał tym moją sympatię”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Prezes Kaczyński w ostatnich dniach udzielił serii wywiadów dla różnych portali. Odniósł się do współpracy z Pawłem Kukizem, który w ostatnim czasie twierdził, że “chce się przypodobać Jarosławowi Kaczyńskiemu”. Wychodzi na to, że prezes przyjął zaloty muzyka, bo stwierdził, że “w sumie to lubi Kukiza”.

“Mam nadzieję, że są sprawy, w których możemy współdziałać. Pytanie zasadnicze dotyczy tego, czy będzie chciał pracować w ramach stabilnego porozumienia politycznego” – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla “Sieci” pytany o współpracę z liderem Kukiz’15 Pawłem Kukizem.

Portal wPolityce.pl opublikował w weekend kolejny już fragment wywiadu, którego prezes PiS udzielił tygodnikowi “Sieci”. Cała rozmowa ma ukazać się w poniedziałek.

Prezes PiS pytany, czy z Kukizem da się rządzić, odparł: “Mam nadzieję, że są sprawy w których możemy współdziałać”. Pytanie zasadnicze dotyczy tego, czy będzie chciał pracować w ramach stabilnego porozumienia politycznego“- stwierdził. Osobiście bardzo go polubiłem. Kiedyś, po dłuższym spotkaniu przy kolacji i po kilku lampkach, powiedział mi nawet, że ładnie śpiewam. Tym już całkowicie pozyskał moją sympatię – dodał prezes PiS.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments