fbpx

Kosiniak-Kamysz “załatwił” tańsze paliwo na Orlenie. Wystarczyła konferencja na tle stacji [VIDEO]


1 comment

Władysław Kosiniak-Kamysz zorganizował konferencję prasową na jednej z warszawskich stacji benzynowych należących do państwowej spółki “Orlen”. Głównym tematem konferencji prasowej były szybujące ceny na stacjach, które dobijają do 6 złotych. Czujne oko dziennikarzy obecnych na spotkaniu wychwyciło, że nagle “przypadkowo” cena paliw spadła o 15 groszy!

Jest godz. 11:30 w niedzielę 4 lipca. Na tle Orlenu przy Placu Unii Lubelskiej zaczyna się konferencja prasowa lidera Polskiego Stronnictwa Ludowego. Temat: rosnące ceny paliw. Wyświetlacze na stacji wskazują poziom 5,66 zł za litr zarówno Pb95, jak i oleju napędowego.

To jest tak naprawdę prawdziwa “piątka”, a wkrótce “szóstka” prezesa Kaczyńskiego – wskazywał lider PSL i przypomniał słynną konferencję prezesa PiS o udziale podatków w cenie paliwa i apelował do prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka obniżenia cen paliw na okres wakacyjny o połowę.

Niespełna dwie minuty po rozpoczęciu transmisji, ceny na stacji… spadły o 15 gr za każdy litr

– Nie zdawałem sobie sprawy, że mamy taką sprawczość. W ciągu kilku minut ceny benzyny poleciały o 15 groszy. Bądźcie czujni, jutro ruszamy na wszystkie stacje. Jeśli prezes Obajtek będzie w tym tempie obniżał ceny benzyny, to będzie rewelacja.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
emeryt
emeryt
1 rok temu

pis spowodował najwyższą inflację ze wszystkich państw Unii.cała nieudolność rządzenia wszystkie potknięcia finansowe rekompensowane są ceną paliw !