fbpx

“kto tej Jachirze da w mordę”. Mocna Jachira to spore zagrożenie dla PiS i nadzieja dla PO. Trolle uruchomiły kolejną akcję.


3.4k Udostępnienia
Facebook Profil
Subksrybuj nas na Google News
B

ardzo silny mandat poselski Klaudii Jachiry powoduje zamieszanie w PiS. Trolle Pisowskie uderzają zawsze wcześniej w mocne punkty opozycji. Tym razem nie spodobał im sie ostatni filmik posłanki.

Klaudia Jachira dostała się do parlamentu z 13-stego miejsca. To ogromny sukces. To też znak dla PO, że zmiany w partii muszą nastąpić szybko. PiSowskie trolle zawsze wyczuwają zagrożenie dużo wcześniej.

To już nie są żarty kiedy przez internet nawołuje się do czynów zabronionych i szuka adresu zamieszkania. Posłanka zawiadamiała już prokuraturę przy okazji poprzednich ataków. Zapowiada kolejne skargi i mówi że nie da się zastraszyć.

“Dopiero się rozkręcam”. Klaudia Jachira zdobywa serca młodych wyborców. Jej strona ma prawie 100 tys lików. I żaden Pietrzak jej nie przeszkodzi.

Klaudia Jachira w swoim stylu z mocnym humorem odpowiedziała na protesty wyborcze PiS.

Prezes Kaczyński postanowił osobiście przeliczyć głosy. Tiry z kartami do głosowania wypełnia całą ulicę przed domem prezesa.

Odpowiedź trolli nie miała tyle poczucia humoru.

Oni niszczą moją fajną, wolną Polskę…

To wpis ewidentnie wypełniający znamiona przestępstwa. To efekt poczucia bezkarności za takie wpisy.

Klaudia Jachira może dać początek zmianom w Platformie.

Czy Polska będzie dalej spała? Tak kończy się ostatni filmik Jachiry. Co trzeba aby opozycja wstała z kolan ? Notowania PO spadają w przeciwieństwie do notowań Lewicy, PSL, czy nawet Korwina. Czas się obudzić Platformo !

Kraków pozywa rząd. Miasto nie otrzymało pieniędzy dla nauczycieli, które przyznał im rząd. Prezydent tnie wydatki. Ucierpią mieszkańcy.

Wbrew pozorom te ataki mogą Jachirę jeszcze bardziej wzmocnić. Przedwyborczy atak w TVP, Pietrzaka i innych “niezależnych” dziennikarzy zapewne dodał kilka procent.

Czekamy na pierwsze posiedzenia sejmu, trzymamy kciuki i dziękujemy za ciężką pracę.

Strona Klaudii Jachiry ma już ponad 100 tys lików i z dnia na dzień przybywa sympatyków. https://www.facebook.com/JachiraKlaudia/

Zapraszamy też na niezależną grupę sympatyków posłanki Jachiry https://www.facebook.com/groups/316712489226066/


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3.4k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
23
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments