fbpx

Lewica zapowiada, że zmiażdży Platformę


3 comments, 2 Udostępnienia

Poseł Krzysztof Śmiszek z Lewicy grozi Platformie Obywatelskiej. Deklaracja posła może wróżyć, że konflikt w opozycji zapoczątkowany przez działania Czarzastego nie skończy się prędko, czyli przepychanek, które w smak są naczelnikowi Kaczyńskiemu – ciąg dalszy.

Poseł Bartłomiej Sienkiewicz umieścił na Twitterze post, w którym sugeruje, że warto zatrzymać się w krytyce Lewicy, przynajmniej do wtorku.

W przyszłym tygodniu parlament ma zająć się Krajowym Planem Odbudowy i prawdopodobnie dojdzie do głosowania. Wówczas Lewica będzie mogła się ostatecznie określić.

Może już dość znęcania się nad Lewicą? Wiem, sam to zacząłem, ale przed nami “wtorek cudów” w wykonaniu PiS i warto zacząć się sposobić do walki z kneblowaniem sejmu. Tak, wspólnie z Lewicą, jeśli tylko zachce dołączyć. Jeszcze jest czas na wyciągnięcie wniosków – stwierdził na chłodno Sienkiewicz.

Krzysztof Śmiszek nie miał zamiaru uspokajać atmosfery. Odpowiedział, że to dopiero początek i jego partia nie skończyła jeszcze znęcać się nad koalicją kierowaną przez Borysa Budkę.

– Jeszcze nie skończyliśmy znęcania się nad KO i waszą nieudolnością w działaniach opozycyjnych – napisał Śmiszek do Sienkiewicza.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
życie
życie
1 rok temu

pis jednym pociągnięciem wzmocnił prawicę i rozwalił opozycję ……..lewica się podłożyła jak dzieci

Nowy
Nowy
1 rok temu

Wstyd i hańba Lewico. Najpierw Ogórek na Prezydenta a teraz zdrada opozycji.

znam życie
znam życie
1 rok temu

lewica = targowica