fbpx

Łukasz Mejza zaorany. Porównanie do szympansa…


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Łukasz Mejza znowu aktywny w polityce. W mediach społecznościowych opublikował wpis dotyczący Pegazusa, jednak internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Ponadto Mejza ośmielił się zaproponować opozycji poparcie dla Komisji ds. inwigilacji pod warunkiem, że ta usunie marszałka senatu Tomasza Grodzkiego ze sprawowanej funkcji oraz uruchomi postępowanie w jego sprawie.

Słynna konferencja prasowa Łukasza Mejzy i “cudownie uzdrowionego” mężczyzny

Mejza napisał na Twitterze

Pegasus podsłuchujący telefony, które nie istniały, to zupełnie tak jak ja wysyłający pisma przedprocesowe widmo (których Jadczak do dzisiaj nie potrafi pokazać) do jakichś rodziców, których nie znam. Kto i po co wymyśla takie brednie? Po co tak kłamać? – napisał.

“Taka sama wartość jaką miałby szympans”

Jesteś, człowieku, powszechnie uważany już za oszusta i kombinatora. Jedyny powód, dla którego nie odszedłeś w niepamięć to fakt, że twój głos jest potrzebny do sejmowej większości. Jest to wiec taka sama wartość jaką miałby szympans, którego by nauczyć odpowiednio naciskać guzik

Ponadto w dniu dzisiejszym Łukasz Mejza przedstawił skierowaną do liderów opozycji propozycję, że mógłby zagłosować za powołaniem komisji śledczej ws. inwigilacji, pod warunkiem, że analogiczna komisja powstanie w sprawie marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, a on sam zostanie odwołany ze stanowiska.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments