fbpx

Magdalena Ogórek nawiedziła Jasną Górę, by modlić się o zdrowie Taty. Kuczyński: Życzę Pani otrzeźwienia


7
Subksrybuj nas na Google News

Magdalena Ogórek w swoich tweetach wielokrotnie powtarzała, że ma trudny rok za sobą. Jak poinformowała, jej Tata przeszedł właśnie dwa udary. Z tego powodu prezenterka TVP postanowiła nawiedzić Jasną Górę i nagrać krótki filmik z wizyty. Waldemar Kuczyński prędko zareagował na wpis Ogórek. – Duże ryzyko Pani podjęła. Pani Jasnogórska bez wątpienia wejrzała w pani najgłębsze myśli, uczucia i rachuby. I oby nie uznała, jak można było z czymś takim, przychodzić w to miejsce. Ogórek nie pozostała obojętna i postanowiła rozwinąć wojenkę z Kuczyńskim.

– Przyszłam prosić o zdrowie mojego Taty, który właśnie przebył dwa udary, jeden po drugim. Ledwo się trzyma. Oraz o łaskę siły dla mnie bo mam za sobą bardzo ciężki rok. Życzę Panu zdrowia oraz tego, by Jasnogórska wyleczyła Pana z nienawiści – napisała na Twitterze Magdalena Ogórek.

Ogórek udostępniła filmik z Jasnej Góry

Kuczyński: Życzę otrzeźwienia!

Ma pani za sobą lata zachowań, za które należałoby przepraszać i pokutować. To one panią charakteryzują. Gdyby napisała pani, że dziękuje za życie Taty, nigdy bym mego wpisu nie dał. Ale pani nie kojarzy się z takimi dobrami. Pani Ojcu życzę zdrowia, a pani otrzeźwienia – odpisał Magdalenie Ogórek Waldemar Kuczyński.

Jest ciąg dalszy

Panie Waldemarze, różni nas to, że ja nigdy nie napisałabym tego, co Pan do mnie wyżej. I tak zostawmy. Jestem przyzwyczajona, że w świecie postprawdy słowo „przepraszam” nie istnieje. Zdrowia – odpisała Kuczyńskiemu Ogórek.

Pani Magdo, wobec każdego istnieje słowo przepraszam, wobec mnie i Pani. Gdybym miał cień świadomości, że dziękuje pani (choć po co publicznie) za zdrowie taty, milczał bym. Ale nie miałem. Słowa odnosiły się do pani roli medialnej, z której zła pani nie zdaje sobie sprawy – odpisał Waldemar Kuczyński.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments