fbpx

Makabra w Gdańsku. Pijany ksiądz upadł na grób podczas pogrzebu [VIDEO]


5 comments, 7
Subksrybuj nas na Google News

Według Jarosław Kaczyńskiego, “jeśli opozycja dojdzie do władzy, zagrożony będzie polski Kościół”. Jednak póki co, chyba większe zagrożenie płynie z wnętrza tej instytucji. Sytuacja z Gdańska może szokować każdego, kto zobaczy nagranie z pogrzebu sprzed kilku dni. Kapłan był tak pijany podczas obrzędu, że przewrócił się na świeżo zasypany grób. Finalnie trzeba było go wyprosić z uroczystości. O sprawie pierwszy napisał portal Trójmiasto.pl.

W ostatnich miesiącach mieliśmy wiele sytuacji, kiedy księża nadużywali napojów wyskokowych w trakcie obrzędów religijnych. Niepokojące informacje pojawiły się np. na temat duchownych z Białegostoku i Krakowa. Tym razem skandal wydarzył się w Gdańsku. Sprawę opisał Szymon Zięba, dziennikarz witryny Trójmiasto.pl.

Według relacji jednego z uczestników, od duchownego odprawiającego nabożeństwo czuć było alkohol – wypowiadał się bełkotliwie, miał problem z utrzymaniem równowagi. Najbardziej makabryczna scena wydarzyła się na końcu – ksiądz upadł na świeżo zasypany grób. – Świadkami była cała moja rodzina, sąsiedzi, koledzy żołnierze. To wielki wstyd, trauma dla mnie i mojej rodziny. Tata był wzorowym katolikiem i nie zasłużył na tak żałosne pożegnanie. Proboszcz parafii, w której posługę pełnił kapłan odprawiający nabożeństwo pogrzebowe, wysłał tylko maila z przeprosinami i propozycją zadośćuczynienia – czytamy na portalu Trójmiasto.pl.

Decyzją proboszcza parafii, bohater skandalu został odsunięty od posługi i udał się na leczenie. Opisywane zdarzenie możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
o.Misjomarz
o.Misjomarz
9 miesięcy temu

A ten ksiądz wikariusz z św. Maksymiliana Kolbe to jakis Gall Anonim?
Czy może postać pubiczna: : ks. mgr Wojciech Kawczyński
ur. 27.02.1969,
wyświęcony: 27.05.1995,
wikariusz współpracownik: od 01.07.2016.

Zibi
Zibi
9 miesięcy temu

Co tu dużo dywagować, dno I wodorosty,są pod parasolem ochronnym Pisdzielców ,dupe im też kasą smarują ,młode zdrowe byki ,to chleba na umór z nudów ,ten widocznie był najcieżwiejszy ,jak się podjął obsłużyć pogrzeb ,powinien wpaść do dołu na trumnę może by go trochę otrzeźwiło.

Komunizm państwowy katolicyzm zamiast demokracji
Komunizm państwowy katolicyzm zamiast demokracji
9 miesięcy temu

Kolejny rozpuszczony katolicki komunista przez mafię pisowską. Szef mafii pisowskiej katolicki komunista niejaki Kaczyński pseudonim Kolanko, Kuśtyk, Prezes morduje, okrada, rozpija, oszukuje wszystko to by ugruntować w Polsce PRL 2.0 ideologie komunistyczno religijną. Kosztem sektora prwatnego szef mafii PIS doprowadza do ruiny żywotne gałęzie przemysłu jak bezpieczeństwo energetyczne i żywnościowe. Jeśli ktoś jest niedorozwinięty umysłowo to wyjaśniam że to nic nowego jak robiły poprzednie rządy m in lewica, zawłaszczały państwo na własość. Instytucje użyteczności publicznej doprowadzane były do ruiny mimo drożyzny ogólnego złodziejstwa i korupcji państwowej i w sektorze prywatnym który zresztą zawsze jest ofiarą złodziejskiego państwa neo komunistycznego. Powtórzę… Czytaj więcej »

Olo
Olo
13 dni temu

W tej parafii po alkoholiku kawczynskim znalazł się chuj zdrój jak był wikarym na Siedlcach to ruchal parafiankę w śmietniku na Kurpińskiego, aż mąż jej mu morde obil! A teraz znowu znalazł się na Suchaninie, będzie miał blisko do swojej dziwki z Kurpińskiego! Jana jak berety z ta zaraza pedalska!

Ala
Ala
Odpowiedź do  Olo
13 dni temu

To prawda! Wszyscy z osiedla o tym ruchaniu wiedzieli! Tylko jego przełożony alkoholik hebel go przeniósł do innej parafii!